Москва може підірвати «міни», закладені на час «Х»

282
Незабаром вище військово-політичне керівництво Росії приведе в дію геополітичні «міни». Йдеться про Європу та сусідні з РФ держави

З такою пересторогою виступив ексголова апарату уряду, колишній керуючий справами парламенту Азербайджану, а нині політолог Раміс Юнус (Вашингтон, США).

На його думку, цьому сприятиме нинішня ситуація, в якій опинилися головні проєкти за кордоном. В ЄС — це газпровід «Північний потік -2», а в Україні — пропагандистські канали Віктора Медведчука.

«Наскільки Європа загрузла в політичних, комерційних, лобістських відносинах з Кремлем — це ми побачимо найближчим часом. Тому що, можете не сумніватися, найближчим часом ми побачимо, як вибухають «міни». Внутрішні «міни» — політичні, економічні, які закладені на час «Х», коли їх потрібно буде підривати для того щоб дестабілізувати ситуацію в Євросоюзі або в стані своїх супротивників», — зазначив Юнус.

Як наголосив аналітик, йдеться не лише про Україну.

«Якщо вони цього не можуть зробити у Сполучених Штатах, вони це чудово можуть зробити у Євросоюзі й, особливо, на пострадянському просторі. Й такі ж «міни», швидше за все, будуть вибухати і в Україні. І на усій іншій території пострадянського простору», — додав Раміс Юнус.

«Москва здійснюватиме контрзаходи», — сказав політолог.

Поделиться:
Загрузка...