Любитель Лукашенко Евгений Шевченко исключен из фракции «Слуги народа»

318
Депутатская фракция «Слуга народа» исключила из своего состава народного депутата Евгения Шевченко.

Об этом сообщил нардеп СН Виталий Безгин.

«Евгений Шевченко исключен из фракции «Слуги народа», — написал Безгин на своей странице в Facebook.

Как сообщалось, народный депутат от «Слуги народа» Евгений Шевченко 20 апреля провел в Минске встречу с захватившим власть в Беларуси Александром Лукашенко. 23 апреля на заседании фракции «Слуга народа» было принято решение провести голосование через сбор подписей относительно дальнейшего участия депутата Евгения Шевченко в составе фракции.

Напомним, 23 мая в Минске был экстренно посажен самолет компании Ryanair, выполнявший рейс Афины-Вильнюс, якобы из-за заложеной на борту бомбы. Взрывное устройство не нашли. Среди пассажиров находился оппозиционный блогер, создатель телеграм-канала NEXTA Роман Протасевич. Он был задержан белорусскими силовиками.

P.S.

Знову планують виключити з фракції Слуг Народу відомого лукашенколюба Євгенія Шевченка, а коли очікувати звільнення керівника Офісу Президента Андрія Єрмака?
.
Нагадаю, саме Андрій Єрмак наполегливо і системно втягує Україну в російську пастку.
Розпочавши з родинної корупції, він вибудував топ-корупційні схеми, учасником яких і покриває які вже особисто Президент України.
.
Саме Андрій Єрмак був організатором оманського візиту, після якого Зеленський здійснив низку кроків на розрив із Заходом: втягування України у американські вибори, знищення антикорупційної інфраструктури і системи корпоративного управління, проголошення миру, що ледь не призвело до чергової ескалації війни, призначення корумпованих чиновників, єдиною метою яких є розподіл корупційного пирога у десятки мільярдів доларів на рік.
.
Провал зовнішньої політики, коли питання України без України вже обговорюватимуть всі — це теж заслуга неперевершеного пфайзерознавця, який робить «дуже багато для Зеленського».
Чи не час обміняти цінного російського агента на українських бранців?
.
І, так, після брутального захоплення Лукашенком ще одного політичного в’язня Кремля, Україна повинна спільно з ЄС і США посилити санкційний режим:
— припинити авіаційне сполучення і транзит,
— зупинити імпорт білоруської електроенергії,
— відмовитися від корупційного бітуму і нафтопродуктів з Білорусі.
— замість милих серцю білоруських дизельних автобусів і вантажівок перейти на постачальників з інших країн. А ще краще, купувати Made in Ukraine
РНБОУ проводити будемо?
Саме для таких ситуацій його і створювали, а не для фейкової боротьби зі злодіями в законі чи контрабандистами
Поделиться:
Загрузка...