Кравчук допустил возобновление подачи воды в Крым

69

Украина может возобновить поставку воды в оккупированный Крым. Об этом заявил глава украинской делегации в Трехсторонней контактной группе по Донбассу Леонид Кравчук, передает «Украинское радио».

По мнению Кравчука, подача воды может начаться в случае гуманитарной катастрофы.

«Если какая-то гуманитарная катастрофа произойдет, связанная с водой, то людям можем дать воду», — сказал он.

При этом политик подчеркнул, что украинцы «в жизни никогда не пойдут на то, чтобы поставлять воду промышленным предприятиям, военным базам и т.п.».

  • Премьер-министр Денис Шмыгаль заявил о необходимости поставок воды в Крым, так как на полуострове живут украинцы. Однако позже глава Кабмина сообщил, что до момента деоккупации Крым воду не получит.

P.S. Українці не дадуть некомпетентній владі здати національні інтереси — Порошенко

Сто тисяч людей, які вийшли на святкування Дня Незалежності, волонтерів і добровольців, мають стати своєрідним щепленням від здачі національних інтересів некомпетентною владою і потужним меседжем росіянам: «тут ви нікого не обдурите»

Про це заявив п’ятий президент України і лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко.

«Я постійно наголошував: ключі від миру знаходяться не в Україні, не у Вашингтоні, не в Брюсселі, а ключі від миру знаходяться в руках однієї людини. Ім’я цієї людини – Путін. І заставити його можна тільки через механізм санкцій, через механізм міжнародної коаліції, які ми побудували, а ви руйнуєте. І на сьогодні, якщо прийти і знову почати обговорювати невиконання Росією підписаних зобов’язань, а брати на Україну… Давайте, у нас будуть в Москві ці терористи підписувати постанови і закони Верховної Ради України. Ви про що? І ці пропозиції вже надійшли до Верховної Ради. Ви про що? І ви виберете той варіант, який вам буде потрібен: або зрада, або некомпетентність», — сказав Порошенко.

Він зауважив, що ні один, ні другий варіанти не є прийнятними.

«Full stop». Крапка. І ні в якому разі ми не дамо здати державні інтереси. І так, як 20 тисяч людей вийшли тоді у грудні місяці, щоб зупинити капітуляцію, 100 тисяч людей сьогодні вийшли на святкування Дня Незалежності, волонтерів і добровольців, – це має бути таким щепленням від здачі національних інтересів некомпетентною владою і потужним меседжем росіянам: тут ви нікого не обдурите. Україна – це демократична країна, яка здатна себе захистити. Крапка», — наголосив Порошенко.

Поделиться:
Загрузка...