Кабмін звільнив заступника міністра освіти після скандалу з фото

150

У вівторок, 28 грудня, Кабмін звільнив з посади заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука.

Про це у себе у Telegram-каналі повідомила народний депутат від Слуги народу Юлія Гришина.

«Щойно заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука було звільнено Кабміном за його заявою», — написала вона.

Рішення Кабінет міністрів ухвалив на тлі скандалу з нарядом помічниці чиновника Христини Тишкун під час його візиту до мера Львова Андрія Садового.

Почитала чимало дописів про львівську Христю — помічницю заммміністра освіти. Пишуть, ну і шо, шо груди в мерії показала — сидіть мовчки і не заздріть. І вапщє, жінки, що хочуть, то і показують.
Трошки нагадаю, що є таке поняття як дрес-код. Бо для мене поява цього замміністра з помічницею у таких луках очевидні. Приїхали на романтичне ̶Є̶-̶б̶л̶ю̶ рандеву до Львова. Але тут треба було щось терміново проінспектувати. То і пішли з голими цицьками і в соболях прямо зі смачного ресторану.
Вирізи і груди прекрасно пасують для Black Tie I Black Tie Creative. Але на ділові зустрічі краще прикриватись.
Я тут бачила різні фото тієї Христі. Очевидно, що дівчина дуже б хотіла виглядати як Анджеліна Джолі в кращі роки. Але є один момент. Джолі не раз демонструвала тату на всю спину і голі ноги на червоних доріжках — і це було сексі. А от на ділових зустрічах це усе ж бізнес-вуман, режисер і посол доброї волі в ООН. Хоче, звісно, якби вона показала груди чи попку — чоловіча аудиторія була б у захваті.
Ось кілька фото з ділових зустрічей Джолі. Ну і наша Христя для порівняння.
Поделиться:
Загрузка...