Ірина Верещук, вірить тільки повідомленням із Кремля

2 916
Ірина Верещук, вірить тільки повідомленням із Кремля. Як і багато її соратників у партії «слуг». Де господар — там для них і правда.

Нардеп фракції «Слуга народу» Ірина Верещук в прямому ефірі «Свобода слова на ICTV» заявила, що п’ятий президент Петро Порошенко в 2014 році привітав главу РФ Володимира Путіна з днем Росії. Втім, вона відмовилася назвати першоджерело. Його вдалося встановити лише під час рекламної паузи. Виявилося, що Ірина Верещук цитувала… прес-секретаря Володимира Путіна.

P.S.

Слуги виставили проти Порошенка репану ротату хабалку із заводським гудком замість мозгів. От така тепер їхня тактика. Перекричати опонента, забити голосом, опустити дискусію не на рівень поясу, а набагато нижче, кудись у придонний мул. Прекрасно розуміючи, що ПП не полізе за ними у клоаку.
Що він говоритиме їй «Ви», буде намагатися притримати за лікоть, чекатиме на паузу у словесному поносі, апелюватиме до фактів, раціо, якоїсь логіки.
І все це буде мимо каси. Тому що проти верещаки (чи як там її) мала вийти така сама чорнорота баба. Із таким самим свистком, і так само розкрити вершу, щоб аж пломби повилітали. «Ти сучка обдовбана, проспись уже, алкоголічка, промий більма і дивися, що ти людям тулиш. Читати навчися, калічне…» ну і так далі. Головне голосити як на пожежу, руки в боки, і у ріденькі мишачі косми вчепитися, так щоб охорона відтягувала.
О, отоді б зе-виборці запам’ятали ефір. А так що? Петро Олексійович у рукопашну не піде. Більше того, він у силу свого самурайського кодексу навіть до суду не подасть, вважаючи це негідним вчинком.
І у цьому його найбільша вразливість. У Порошенка є поняття власної гідності, і є планка, нижче якої він не працює.
А у цих немає. Вони там, у низах, як риби у воді. І я впевнена, що пані Ірина Верещук вітає себе із вдалим ефіром. А те що ми їй зараз у фейсбуці понаписуємо – то їй до одного місця, до того що у житті не милося.
На ФБ пару тисяч прочитає, а телевізор учора мільйони подивилися.
Поделиться:
Загрузка...