Головнокомандувач ЗС Королівства Швеція відвідав один з районів АТО

195

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко разом з Головнокомандувачем Збройних Сил Королівства Швеції генералом Мікаелем Бюденом відвідали один з районів проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Під час офіційного візиту в Україну військової делегації Королівства Швеція та поїздки до району АТО були обговорені питання активізації військово-політичного діалогу та уточнено перспективні напрямки і ефективні форми військового співробітництва між збройними силами України та Швеції.

Під час ознайомлення шведської делегації із безпековою ситуацією у зоні бойових дій, начальник Генерального штабу генерал армії України Віктор Муженко звернув увагу шведського колеги на критичний стан об’єктів цивільної інфраструктури, які постраждали від обстрілів російсько-терористичних військ.

Генерал армії України Віктор Муженко поінформував генерала Мікаеля Бюдена про те, що піки порушення режиму припинення вогню в зоні АТО з боку російсько-терористичних військ співпадають із черговими раундами мирних переговорів у Мінську, що засвідчує тиск Російської Федерації на переговорний процес.

Сторони також обмінялися досвідом із питань реформування та розвитку збройних сил обох держав та зміцнення дружніх партнерських відносин між Україною та Швецією.

Прес-центр Штабу АТО

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...