Глава МИД Украины заявил об «оттепели» в отношениях с РФ

85

В отношениях Украины и России наблюдается «определенное потепление».

Об этом заявил министр иностранных дел Украины Вадим Пристайко в эфире телеканала «Интер».

«Мы сейчас ищем компромисс, как восстановить мир. Очевидно, это не входит в интересы России. Именно для этого и придуман минский формат, договоренности. На сколько Россия сейчас готова договариваться — есть определенное потепление, оттепель. И [президент Украины Владимир] Зеленский пытается это использовать», — цитирует главу МИД Радио Свобода.

Он добавил, что Зеленский «не собирается ждать следующие пять лет, пока будут умирать военные».

Ранее Вадим Пристайко заявил, что обмен удерживаемых лиц между РФ и Украиной состоится в ближайшее время.

P.S. У Києві відбувається форум «Ялтинська європейська стратегія» (YES 2019). На ньому виступив президент України Володимир Зеленський. Заяви Зеленського Віталій Портников аналізував разом з політологом Миколою Давидюком та шеф-редакторкою видання «Лівий берег» Сонею Кошкіною.

P.S.

Пристайко каже, що з росіянами важко визначити навіть дату проведення зустрічі, «переносять, з нами не узгоджують».

Ай-я-яй, та ти шо? Росіяни брешуть?
Не може бути!
Якщо з датами так, то і з виконанням буде не краще, пане міністр?
Бо їм на відміну від вас перемога потрібна, а не «мір».

Вже навіть Кучма собі відступ готує, типу руки вмиває — «Зєлєнського будуть примушувати на поступки Путіну».

А що там його примушувати — воно з Кв95 витанцьовує перед олігархами на очах міжнародних дипломатів, коли гинуть четверо наших.

Валерій Прозапас

5 років у нас кричали «волкі! волкі! зрада! зрада!»
Та коли прийшла справжня зрада, усталиє от войни вже загнана здобич. Вони зломлені цими криками. Ліш би мальчікі нє гіблі, готові дозволити гвалтівнику всунути на пів шишечки. І вже пофіг, що хлопці на Сході і дипломати на Заході 5 років саме і воюють, щоб не дати всунути навіть на півшишечки. Щоб шишечку цю обламати назавжди.

Шостий рік підряд в РФ доходи населення мають «від’ємний ріст». Рейтинг Путіна на найнижчій позначці. Технологічне відставання накопичується. Суспільство деградує. Розвитку немає.
Росія підійшла в своєму історичному розвитку до моменту, коли без України вона існувати не може, Україну захопити вона не має сил, і затягувати війну з Україною вона теж не може.
Саме так розпалася Російська Імперія і Радянский Союз. Це Росії потрібно йти на компроміс!

Треба лише встояти.

Але нас очолив слабкий юморист. За зустріч з Путіним і Трампом, щоб козирнуть перед своєю жінкою, що його Такіє Люді хлопали по плечу, він хоче поступитися. Хлопати будуть його, а поступатися повинні ми. Бо ми чомусь повинні поступатися. Чомусь на кожному кроці мелють про якийсь компроміс.
З якого дива? З чого це ми повинні поступатися?
Та ніфіга не повинні! Працюй на укріплення Армії, згуртовуй Захід на нашу підтримку і ми переможемо без всяких поступок! Це твоя робота.

31 серпня 2015 року 4 нацгвардійці загинули під час ухвалення змін до Конституції, де йшлося про особливий статус Донбасу. Тоді це було лише перше читання. І 4 загиблих і 100 поранених. Зараз в країні дуже багато людей, котрі не погодяться на капітуляцію. Зараз в країні дуже багато зброї. Але зараз в країні також повно провокаторів, що тільки чекають нагоди використати це, щоб хитнути нас в криваві безлади. Не вийде ніякий компроміс.

Після компромісу в Осло ізраїльтянин за такий компроміс з ворогом убив прем’єр-міністра Ізраїлю. Просто підійшов на мітингу і вальнув в упор. Є думка, що дозволили спецслужби. У нас буде те саме. І жодний Аваков не захистить.
Подумай про це, Вова.

Джон Сміт

За останні два дні троє військових загинули внаслідок обстрілів. Ще один військовий поранений. За минулу добу було 23 обстріли. Окупанти гатять з мінометів, кількість обстрілів збільшилась. А влада продовжує форсувати ідею щоб прибрати закордонних інструкторів, задля поліпшення діалогу з РФ.

Інколи я дивуюсь, чому суспільство та журналісти сприймають це як норму. Кудись дивним чином поділись всі борці з корупцією!

Хочуть провести референдуми, для цього розпускають ЦВК. Всі продовжують мовчати та спостерігати. А нова влада продовжує кайфувати, бо рівень підтримки зашкалює. Мені цікаво, коли підуть на угоди з Путіним, теж всі будут мовчати і спостерігати?!

У українського народа є особлива риса, довго терплять, але потім наслідки для влади болючі. Перевірено вже не однією революцією. А Путін від своїх планів стосовно України не відмовився, він і надалі хоче зробити своїм сателітом.

Semen Kabakaev

Поделиться:
Загрузка...