Після викриття агента Деркача та його подільника Дубінського хтось чув з боку свідків «жму руку, обнімаю» хоч натяк на вибачення?
Якесь шановне «ЗМІ» покаялось за висвітлення фсбшних вкидів?
Правоохоронці визнали, що їхнє «відкриття справ» було по суті підмахуванням агентурі?
Колективний «розслідувач» Скрипін-Іванов зробив сенсаційну заяву про помилковість свого цитування фейків від зрадників?
«Нардепи», «експерти», «політологи», позітівні блогери — якось доносять до народа, що тони контента з «пльонок» були димовою завісою для відволікання уваги перед нападом?
…….
Питання риторичні — тому буратінізація суспільства триватиме.
Валерій Прозапас
«Дозволимо негідникам виставити себе рятівниками — вони виставлять наших героїв — негідниками.» — прогноз 17 місяців тому. Не дякуйте.
Підписуйтеся. Тут вас чекають інші прогнози точніші за тарологів г+г.
Джон Сміт
Бінго!
Найважливіша частина відео Філатова. Не його ця істерика, не готовність здати місто. Його свідчення! —->
—->Зеленський планував ПОВНУ ЗДАЧУ УКРАЇНИ. Відмову від Криму. Відмову від НАТО. Прийняття федералізації (поділу) України. Від Зеленського вийшли на мерів міст і руками Філатова схиляли їх до публічного одобрямса в разі, якщо «президент прийме якісь рішення».
— (Добре якби) мери обложених міст, Маріуполя, Сум, мають висловились в підтримку, «що ми проти подальшого кровопролиття». (с)
Ось такий боневтік.
Готував. Здачу. України.
Але нас врятували генерали.
Коли зелені «рятівники» підняли лапки і полетіли в Білорусь на поклон, генерал Марченко, генерал Залужний, генерал Муженко, генерал Ніколюк стали до бою. Це вони — генерали, офіцери, солдати і звичайні громадяни — вирішили битися. І втримали нашу країну.
А потім зелені повилазили із своїх нір і стали корчити із себе героїчних захисників з закатаними рукавами і позувати для обкладинки Тайм.
Зараз Філатов почав істерити на Доніка і виставляти його нєгодяєм, але все це лише тому, що тепер в майбутній справі про злочинне угрупування, яке готувало злочин — зраду України, він — організатор. Організатор злочину в його частині зі схилення мерів міст до підтримки злочину босів мафії.
І ще одне. Все це — дуже важливо. Все це НА ЧАСІ. Бо історія і правда це такий самий актив, як і єдність. Ми не маємо права дозволити негідникам знову виставити себе рятівниками. Бо вони знову виставлять наших героїв — негідниками. Вже почали.
Кожному по заслугам!
Повне відео: https://www.youtube.com/watch?v=IYjMqT3SjrA
Увага, на схиляння мерів міст до участі в злочині по здачі України.
Увага, як інші мери міст заперечують, що «відіб’ємося», а ця тремтяча нікчема тут же їх перебиває.