ДБР почало розслідування щодо ексзаступника міністра внутрішніх справ Гогілашвілі

26

Державне бюро розслідувань почало досудове слідство щодо ексзаступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі, який грубо спілкувався із правоохоронцями.

Воно почато 20 грудня за фактом можливого службового підроблення і перевищення службових повноважень під час перетину блокпосту в Донецькій області. Про це повідомив нардеп Дмитро Разумков у Facebook.

«Також Офіс генерального прокурора долучив наше звернення щодо можливого опору працівникові правоохоронного органу до відповідної кримінальної справи», – написав він.

За словами ексспікера Верховної Ради, Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування за фактом можливого вчинення Олександром Гогілашвілі службового підроблення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченного ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, а також досудове розслідування за фактом можливого перевищення службових повноважень під час перетину блокпоста в Донецькій області.

«Також Офіс генерального прокурора долучив наше звернення щодо можливого опору працівникові правоохоронного органу до відповідної кримінальної справи», — додав Разумков.

Нагадаємо, що заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував «розборки» з поліцейськими на блокпосту в Краматорську. 

Коли журналісти почали детальніше знайомитися із біографією заступника міністра, то виявилося, що він одружений з секретаркою президента України Марією Левченко і в них є спільні фото з президентом.

Також стало відомо, що він у 1995-2010 роках жив у Росії та працював помічником боксера та депутата Держдуми Миколи Валуєва.

12 грудня було оприлюднено інформацію, що у Гогілашвілі є діюче російське громадянство. 

Поделиться:
Загрузка...