Без Богдана Зеленский не был бы президентом, — Рябошапка

67
Бывший генеральный прокурор Руслан Рябошапка считает, что экс-глава ОП Андрей Богдан сыграл ключевую роль в победе на президентских выборах Владимира Зеленского.

Об этом сообщает НВ.

По его словам, экс-глава Офиса президента Андрей Богдан «является архитектором победы на выборах» президента Зеленского и у него было хорошее видение на перспективу.

«Если бы не было Богдана, Зеленский не был бы президентом», — сказал Рябошапка.

Он отметил, что чем меньше становилось влияние Богдана, тем хуже становилась ситуация с управляемостью в государстве.

«В офисе президента должны быть люди, которые имеют широкую перспективу и могут думать не на два дня вперед, а хотя бы на полгода-год видеть перспективу. Стратегировать», — заявил экс-генпрокурор.

P.S.

Від Генпрокурора Рябошапки президент Зеленський очікував ніяких не реформ, а виключно «посадки» Порошенка, за будь-яку ціну.

Про це Рябошапка публічно заявляє вже не вперше, називаючи абсолютно всі справи проти п’ятого президента нікчемними та політично вмотивованими.

А тепер в інтерв’ю «Лівому Берегу» ще і додає подробиці про неадекватне відношення Зеленського до системи права як такого, інтриги в його «команді», некомпетентність Венедіктової, і взагалі називає колишніх соратників «ця влада», ніби сам не був одним з її творців.

До того ж визнає, що попередній президент краще відстоював інтереси держави, а теперішній «пливе за течією», через що Рябошапка навіть передбачає можливу зміну Гаранта в найближчому майбутньому.

…але при цьому все одно планує за нього голосувати, таким чином залишаючи собі лазєйку повернутися у владне крісло при будь-яких розкладах.

Класична спроба всидіти на двох стільцях, яка притаманна нашому часу і взагалі породі всієї нашої «еліти», з «нових» вона ліц, чи зі «старих».

Звичайно, Рябошапка виявився достатньо обережним, щоби не зруйнувати своє майбутнє і життя у Франції бєспрєдєлом та участю в репресіях — але пішов з посади не через принципи, а під тиском відморозків.

Він мовчав, коли штампувалися справи і арештовувалися військові.
Мовчав, коли віддавали Цемаха і беркутівців.
Мовчав, коли Богдан-Портнов-Труба перетворювали ДБР та суди в ручний інструмент акціонерів прокта «Слуґа».
Не дав одразу оцінку ганебному «бріфінгу» за участі президента по справі Шеремета тощо.

Заговорив, лише коли об нього витерли ноги, з’явилася «обіда на президента» і коли побачив можливості особисто для себе продовжити перебування в політиці після хаосу, до якого докерувалася влада Зеленського.

Цим він схожий на ще одного колишнього «тєхнократа» Данилюка, який спочатку бігав по Адміністрації президента і кричав як буде всіх саджати, а потім теж різко став «опозиціонером», щоправда вже в Лондоні.

А реверанси Рябошапки у бік Богдана та Гончарука, які фактично і створили кризу і відпрацювали на користь олігархів, дають можливість припустити, що хтось хитрий та бородатий продовжує розкладати яйця по різним корзинам та не проти знову зіграти в гру «єщє болєє новиє ліца, тєпєрь точно».

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...