БЕРКУТНЯ ПОВЕРНУЛАСЬ ДО КИЄВА

75

Кажуть, що будуть доводити в суді, що Революція Гідності була держпереворотом.

Хочете трешу? Справжнього. Рашистського?
Колишні беркутівці, який обміняв Зеленський і з яких за наказом з ОП відпустили під «особисте зобов’язання»- повернулись до Києва. Кажуть, що будуть доводити в суді свою правоту та те, що Революція Гідності була ДЕРЖАВНИМ ПЕРЕВОРОТОМ.

Також вони закликають Зеленського та Верховну Раду «скасувати закон про амністію для Майданівців». Тобто фактично судити учасників Революції Гідності!

Беркут вже тут. З них зняті звинувачення. Тепер вони хочуть судити наших Героїв.
Це просто якийсь сон. Це якась паралельна реальність. Ось до чого призвів «обмін» Зеленського. Україна не те що падає, вона несеться на дно…

Андрій Смолій

P.S. 

Повернення звільнених беркутів — це не про те як погано в Росії, а про те як погано в Україні.

Volodymyr Viatrovych

А на стадіонне надривне питання Владіміра Алєксандровіча «почєму нікто нє наказан за расстрєл Майдана?» нададуть відповідь два обміняних беркутівці, делеговані назад до Києва Владіміром Владіміровічєм.

Самі сєбя расстрєлялі, ну і з Порошенко, конечно, він потім ще на Крим напав, бо так було вигодно.

«Доскакалісь, кастрюлєголовиє?», — як би запитує малоросійська влада у добрих українців.

Валерій Прозапас

Два нещодавно обміняних беркутівця заявили, що повернулися до Києва, погрожують судом постраждалим від їхніх злочинів і хочуть юридично визнати Революцію Гідності «держпереворотом». Портнов відкрито погрожує власнику мережі піццерій «Ветерано». Заступник гепрокурора Віктор Чумак підписує продовження слідства по волонтерам у справі Шеремета після того, як інший заступник генпрокурора відмовився благословляти ту галіматью.

Але мені цікаво, чому беркутня, якщо повернулась до Києва, досі ще не повернулась на нари? Ась, генеральна прокуратура і ДБР? Чому мовчить Віктор Чумак, який раніше піднімав гвалт за менш значними приводами? Не чутно і всіх борцунів, на кшалт призначеного на добре оплачувану посаду Наєма, яких все обурювало рівно до зміни президента. А тепер, коли беркутня і вся інша портновщина спробує переходити в наступ — або прислужують їм, або тихо сидять, як миша під віником.

Я ще раз закликаю патріотичну спільноту, майданівців, учасників АТО: загроза реальна. І вона в першу чергу стосуватиметься всіх, хто боровся за Україну проти банди і московської навали. Об‘єднуйтесь, якщо не хочете змарнувати зроблену справу.

Volodymyr Ariev

Кстати, а вот те, майдановцы, которые голосовали за «хуженебудет» — уже готовятся к уголовным срокам за участие в Революции Достоинства?

Про зе-мр@зей, которые были типа-«майдановцы,» а теперь во властных кабинетах (Новосад и прочие), — говорить не буду. Там — «своим все, остальным закон.» Хотя могут и кого-то из них закрыть. Просто показательно
«Чтоб остальные сговорчивее были».

«ХужеНеБудет», да, ребят? «Зато не Порошенко», да?
Вы можете себе представить подобную новость при Порохе? Даже в теории — можете? Я — нет

Аллан Левітов

Я радий, що двоє «беркутят» повернулись до Києва. І їхнє звернення до керівництва країни мені відверто подобається. Можливо, цим двом хлопцям, яким 6 років тому не повезло поцілити в мене (натомість на жаль вдалось поцілити в багатьох наших побратимів), видастся по силі те, що не зміг за ці роки домогтися я та ми всі разом.
Я про офіційну правову оцінку Майдану та всіх супутніх подій.
«Беркутята» однозначно праві у одному: тодішнім подіям має бути дано правове визначення.
Ніхто при здоровому глузді не скаже, що ситуація, в якій посеред Києва сотні людей стріляють одне в одного, а тисячі кидають гранатами, «коктейлями» та камінням — нормальна. Кооли люди вбивають одне одного та нищать купу дорогого майна — однозначно, чиниться злочин, і хтось є злочинцем. Питання одне — хто?
Звісно ж, тут ми з «беркутами» бачимо ситуацію діаметрально протилежно. І правий лише хтось один з нас.
Або 16 січня 2014 президент Янукович з групою співучасників вчинив спробу антиконституційного державного перевороту, з цього моменту в країні припинилась легітимність влади, і всі наші дії аж до відновлення цієї легітимності після втечі злочинця були абсолютно законним самозахистом, захистом Конституції та придушенням антиконституційного путчу.
Або ж навпаки — переворот відбувся 21 лютого 2014, а заколот з метою повалення законної влади шляхом маосвих безладів розпочався 19 січня 2014 на Груші.
В обох випадках є злочниці та захисники Закону.
В обох випадках хтось має відповісти за злочин та сісти надовго.
І це не той випадок, де можна «зійтись посередині» чи зробити вигляд що нічого не сталось, так, «хтось погарячкував», «проїхали-забули».
Не проїхали і не забули.
На жаль, попередня влада рівно 5 років старанно намагалась втекти від прямої та однозначної відповіді на питання: хто ж був путчистом, а хто — захисником Конституції взимку 2014 року? І от тепер ми маємо результат — «беркутят», які повернулись, і вимагають суду над нами.
Можливо, хоча б це нарешті змусить нас мобілізуватись, та домогтися однозначної відповіді на старанно замовчане 6 років поспіль питання: чим був наш Майдан, та ким тоді були ми? Злочинцями чи захисниками Закону від сваволі?
Бо від відповіді на це питання повністю залежить, яку ж країну ми далі будуватимемо.

Evgen Dykyj
Поделиться:
Загрузка...