Ця пєсня, яку запєл Арєстовіч про «Кієв — русскоязичний город» вже настільки не нова і смердить совковим нафталіном, що він разом з Гордоном, Головановим, Влащєнко, Мосейчук та іншими русофілами могли б вже організувати цілий парад «бєссмєртного полка» і пройтися Хрещатиком з портретами на палках: Булгакова, Щєрбіцкого, Бузини, Кобзона та інших зрадників і українофобів, місце народження і проживання яких в Україні не зробило з них українців.
— Ще два роки тому моя стрічка у фб була переважно російською, сьогодні вона на 99,9% — українською.
— Абсолютна більшість (90% точно) українських зросійщених блогерів (Instagram, YouTube, Tik-Tok) після повномасштабного вторгнення перейшли на українську мову.
— Вчора я пройшла 15 км Києвом і спеціально підрахувала — 80% перехожих говорили українською.
— Протягом останнього року 100% обслуговуючого персоналу в закладах Києва віталися і зверталися до мене — українською.
— 100% мого кола спілкування почали спілкуватися зі мною українською (хоча, дехто з них ще не перейшов на українську в повсякденному житті, але зі мною — переходять, що говорить про те, що якщо твоя позиція сильніше — то з тобою переходять на українську, а не ти з ними на російську).
— Десь вдвічі (якщо не більше) з’явилося перекладів на українську серіалів і кіно, і українці залюбки обирають саме український переклад.
— Популярна музика в Україні стала на 100% — українською (з 24.02 не чула жодної пісні , записаної російською, навіть зрадниці типу Лободи і Брєжневой запєлі аж бєгом українською)).
— Військові (улюблена маніпуляція русофілів) говорять українською, коли звільняють українські міста і села, щоб українці знали, що прийшли СВОЇ, а не окупанти.
— Українські діти прагнуть говорити українською і навіть роблять зауваження своїм батькам, коли чують російську, бо це діти, у яких немає зв’язку з русскім міром і вони легко визначилися зі своєю рідною мовою, коли російські окупанти прийшли до їхнього дому і почали катувати вивченням російських пісень.
— Тих, хто продовжує говорити російською мовою в побуті, ніхто не чіпає і не «ущємляєт» (як і ніколи не «ущємлялі» в Україні).
— Нарешті, в Україні, коли говориш українською, можна просто відчувати себе українкою, не «україномовною», «западенкою», «бандеровкою», «з села» тощо тощо.
— Говорити українською стало важливо і популярно не тільки в Україні, а і за кордоном — щоб не зливатися та не асоціюватися з росіянами, більшість з яких (навіть втікачів з росії) є імперцями і українофобами.