90 окремий аеромобільний батальйон ВДВ у взаємодії відпрацював різні сценарії тактичних навчань

166

Протягом минулого тижня відбулися батальйоні тактичні навчання з бойовою стрільбою особового складу батальйонної тактичної групи, сформованої на базі 90 окремого аеромобільного батальйону імені Героя України старшого лейтенанта Зубкова 81 окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ.

mil.gov.ua

Хід проведення тактичних навчань особисто контролював командувач Високомобільних десантних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський та група офіцерів командування ВДВ.

Особливостями даних навчань було те, що вони проводилися на трьох різних загальновійськових полігонах України, зокрема Житомирщини, Рівненщини та Дніпропетровщини.

В ході проведення тактичних навчань особлива увага зверталася на удосконалення взаємодії з авіацією Повітряних Сил та армійської авіацією Сухопутних військ, приданими танковими, артилерійськими, інженерними та зенітно-ракетними підрозділами.

Також в рамках батальйонних тактичних навчань відпрацьовувалося питання переміщенні підрозділів комбінованим способом. В умовах максимально наближених до бойових, з різкою зміною обстановки.

Початковий етап тактичних навчань проходив на Житомирщині, під час якого воїни-десантники під прикриттям приданої реактивної та самохідної артилерії виконали завдання наступального бою, в подальшому рейдові дії, в ході яких також відпрацювали форсування водної перешкоди.

Наступний етап проходив на Рівненщині, де десантники виконали завдання в ході ведення десантно-штурмових дій. В рамках тактичних навчань, приданими зенітними ракетними підрозділами були відпрацьовані бойові пуски з зенітно-ракетних комплексів 9К35 «Стріла-10» та переносних зенітно-ракетних комплексів «Ігла».

Завершальний етап батальйонних тактичних навчань проходив на Дніпропетровщині. Там воїни батальйонної тактичної групи відпрацювали дії у якості тактичного повітряного десанту, блокування противника та атаку з різних напрямків, а також втягування підрозділів противника в підготовлений вогневий мішок.

За підсумками батальйонних тактичних навчань, підрозділ виконав всі поставленні перед ним завдання. А навчальні цілі, які ставилися на навчання — виконанні в повному обсязі.

Прес-служба командування ВДВ ЗС України

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...