Україна продемонструвала безпілотний тактичний комплекс «Фантом» з ПТРК на IDEX 2017

89

 СпецТехноЕспорт, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, продемонструвала новий «Фантом» на IDEX 2017.


ukroboronprom.com.ua

Розробники інтегрували протитанкові ракети “Бар’єр” в “Фантом”. З таким озброєнням, малопомітний і мобільний “Фантом” здатний вражати важкі і легкі броньовані цілі на відстані від 100 до 5000 метрів. Крім того, “Фантом” оснащений стабілізованою платформою для різних видів озброєння. Вогневі випробування “Фантом” зі встановленою кулемета калібру 12,7 мм підтвердили високу ефективність нового безпілотного тактичного комплексу.

Гібридний двигун з повним привідом з незалежною підвіскою і гідравлічна гальмівна система забезпечує “Фантому” високу ефективність водіння, в тому числі і на піску. Зв’язок між центром управління та “Фантом” забезпечується за допомогою захищеного каналу радіозв’язку з дальністю до 10 км або по волоконно-оптичному кабелю довжиною 5 км.

За словами Павла Барбуля, директор “СпецТехноЕспорт”, оновлена ​​версія безпілотного автомобіля є демонстрація тільки одного з декількох варіантів завершення “Фантом”: “Метою даного проекту є розробка обладнання, яке може ефективно виконувати різні бойові місії при одночасній мінімізації ризиків для життя військовослужбовців”.

Нагадаємо, що була представлена ​​перша модифікація “Фантом” під час виставки озброєнь “Зброя та безпека 2016» в Києві. Залежно від комплектації, “Фантом” може виконувати вогневу підтримку наземних військ, вести розвідку і вести спостереження на блокпостах або кордоні, поставку обладнання та боєприпасів, евакуації поранених, а везти на собі джерело живлення, брати участь в розмінуванні. Крім того, “Фантом” може бути використаний в поєднанні з безпілотними літальними системами, які також буди представлені “СпецТехноЕспорт” на IDEX-2017.

P.S. Держконцерн “Укроборонпром” бере участь у одній із наймасштабніших виставок зброї у світі – IDEX (International Defence Exhibition), яка проходить раз у два роки у Об’єднаних Арабських Еміратах. Цього року вона стартувала 19 лютого та триватиме п‘ять днів.

ДК “Укроборонпром” на IDEX-2017 представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, сконцентрувавши увагу на сучасних безпілотних технологіях та передових броньованих машинах. Саме на цій виставці відбудеться перша міжнародна прем‘єра безпілотного “Фантому”, а також будуть продемонстровані безпілотники Anser та Patriot R2.

На IDEX-2017 також будуть продемонстровані бойові машини БТР-4 та “Дозор-Б”, бойові модулі “Тайпан” та БПУ 12,7, кероване ракетне та артилерійське озброєння, а також інші передові розробки підприємств-учасників Концерну.

На цій, як і на всіх інших міжнародних виставках озброєння, ДК “Укроборонпром” ставить собі за мету залучити іноземних виробників до взаємовигідної співпраці та продемонструвати інвесторам перспективність українського оборонного комплексу.

vk.com/mil_in_ua

 

Поделиться:
Загрузка...