На Чернігівщині триває бригадне тактичне навчання ВИДЕО

51

 На військовому полігоні, поблизу селища Гончарівське, що на Чернігівщині, високий рівень підготовки і бойовий вишкіл під час проведення бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою демонструють резервісти — учасники навчальних зборів.

mil.gov.ua

 Вже третій день поспіль тут не вщухають вибухи і постріли, у небі кружляють гелікоптери, працюють танки, визначені цілі «поливають» із «Градів» та ствольної артилерії.

Під час практичної фази навчань підрозділи танкової бригади вміло відбили наступ умовного противника та провели контратаку.

— Подібних навчань із резервістами за кількісним складом в історії незалежності ще не було, — розповідають офіцери оперативного командування «Північ».

За легендою навчань, умовний противник порушив домовленості про мир і став просуватися територією нашої держави. Тож пересічні бійці оперативного резерву на полігоні відновили свої практичні навички і, у разі повномасштабної агресії, першими підуть захищати Батьківщину.

За плечима багатьох резервістів — війна на Донбасі. Тож продемонстровані високі показники стали результатом як попередньої підготовки бійців у бойових умовах у зоні АТО під час захисту України, та і спланованих під час навчального збору практичних заняттях з відновленням набутих навиків у складі підрозділів.

Керівник навчань, командувач оперативного командування «Північ» генерал-майор Олександр Локота високо оцінив рівень виконання бойових завдань особовим складом танкової бригади під час практичного етапу. За його словами, головним завданням збору стала перевірка готовності військ, в найкоротші терміни провести доукомплектування підрозділів та забезпечити наявні військові частини особовим складом за штатом воєнного часу.

Найближчим часом за результатами навчань буде проведено ретельний аналіз роботи всіх задіяних органів військового управління та розроблені відповідні системні рішення, щоб надалі ефективно керувати процесом надходження оперативного резерву у війська.

 

 

 

 

Поделиться:
Загрузка...