Порошенко доручив готувати інфраструктуру на випадок вторгнення РФ

30

 Жорстка і активна оборона повинна позбавити сенсу наступальні дії противника

Петро Порошенко заявив, що "гібридна агресія" вимагає від України "гібридної оборони", censor.net.ua

Україна повинна підготувати й інфраструктуру, щоб у разі агресії Росії оперативно розгорнути партизанський рух, заявив президент Петро Порошенко на науково-практичній конференції "Уроки гібридної війни: воєнні аспекти" в Генштабі, повідомляє прес-служба Президента.

"Адекватно реагуючи на дії агресора, ми повинні узагальнити вже набутий нами досвід і спрогнозувати подальші дії Російської Федерації щодо нашої держави. Постійно повинен вестися пошук ефективних стратегій захисту від "гібридних загроз", – сказав він.

Порошенко також звернув увагу на необхідність вивчення можливостей територіальної оборони держави. "На випадок агресії, питання побудови територіальної оборони, з урахуванням досвіду останніх двох років має бути ретельно опрацьовано", – наголосив Президент. Він також підкреслив необхідність охорони важливих державних об’єктів в глибині нашої території.

Він також підкреслив, що важливою є жорстка, активна оборона, яка позбавляє сенсу наступальні дії противника, активна дипломатія, спрямована на забезпечення підтримки України, продовження дії міжнародних санкцій проти агресора.

Глава держави звернув увагу на необхідність вивчення можливостей територіальної оборони держави. "На випадок агресії, питання побудови територіальної оборони, з урахуванням досвіду останніх двох років має бути ретельно опрацьовано", – наголосив Президент. Він також підкреслив необхідність охорони важливих державних об’єктів в глибині нашої території.

"Так само на випадок повномасштабного вторгнення має бути відшліфований план загальної мобілізації та функціонування країни в умовах воєнного стану",- сказав Президент та додав: "Те, що ми зараз не оголошуємо загальної мобілізації, лише викликано тим, що кампанія побудови контрактної армії ефективна".

Глава держави доручив за підсумками роботи скласти проекти рішень і винести їх на засідання РНБО та передати на розгляд Уряду. "Захист держави не лише завдання Президента та Генштабу, а й кожного громадянина України", – резюмував Президент.

 

Поделиться:
Загрузка...