Anakonda-16. Немцы и британцы форсировали Вислу за полчаса ВИДЕО

26

 Немцы и британцы возвели понтонный мост в ходе учений Anakonda-16 всего за полчаса. Но особое внимание привлекло к данному процессу не состав инженерной команды, а совсем другое.

Дело в том, что данный понтонный мост в длине составляет 330 метров, а для его возведения использовали 30 автомобилей-амфибий, что делает данное временное сооружение самым большим из когда либо возведенных для пересечения водной преграды в ходе учений НАТО.

zloy-odessit

P.S. 

В Польщі проходять найбільші в новітній історії країни багатонаціональні навчання Anakonda 2016. У цьогорічних навчаннях представлені збройні сили 24 країн — держав-членів НАТО та країн-партнерів. Практична частина навчань триватиме 10 днів — з 7 по 17 червня.

В ході маневрів військовослужбовці союзницьких сил відпрацюють операцію по знищенню позицій підрозділів ППО, що мають на озброєнні ЗРК С-400, здійснення повітрянодесантних операцій та операцій по захопленню та утримання важливих об’єктів, зокрема переправ через річки, відпрацюють вправи по форсуванню водних перешкод. Крім того, в ході навчань будуть проведені стрільби з комплексів ППО. Одним з головних союзних з’єднань, що беруть участь в навчннях буде 1 танкова бригада 3-ї дивізії армії США, що має на озброєнні танки M1A2 Abrams та БМП Bradley. Американці також виділили для участі у маневрах моторизовані, парашутно-десантні підрозділи та частини ППО (в т.ч. ближнього радіусу дії зі складу Національної Гвардії США.

Навчання Anakonda 2016 є безпрецедентними як за масштабами, так і за завданнями, що мають бути відпрацьовані, а також за чисельністю задіяних союзних формувань.

Навчання Anakonda 2016 є дуже важливим елементом спроможності колективної оборони Польщі. До російської анексії Криму в Польщі не проводилися багатонаціональні навчання такого масштабу і з такими цілями, адже США і НАТО навіть не передбачали можливості загрози територіальній цілісності країн Центрально-Східної Європи з боку Росії.

Anakonda-16 – це вже шості за порядковим номером навчання з циклу. В навчання беруть участь більше 31 500 військовослужбовців з 24 країн-союзниць і партнерів, в т.ч. 19 – країни-члени НАТО.

За попередніми даними, в навчаннях беруть участь контингенти з США (13 900 військовослужбовців), Польщі (близько 12 000), Великої Британії (1 200), Іспанії (1 200), Румунії (250), Німеччини (кількасот), Хорватії (198), Болгарії (180), Kaнади (175), Литви (140), Aлбанії (125), Словенії (110), Tуреччини (100), Угорщини (100), Словаччини (100), Латвії (80), Голандії (70), Чехії (25) i Eстонії (4), 5 країн за програмою «Партнерство заради миру»:Maкедонії (165), Швеції (130), Грузії (120), i Фінляндії, а також 600 військових зі складу багатонаціонального корпусу Northeast (MNC-NE) та 180 з союзного сухопутного командування (LANDCOM). Від Збройних Сил України, за Планом проведення багатонаціональних навчань на 2016 рік, в навчаннях братимуть участь до 100 солдат із озброєнням і військовою технікою.

До навчання залучаються 3000 одиниць військової техніки, в тому числі танки Leopard 2A4, 2A5 та бронетранспортери Rosomak, 105 літаків різного типу, в тому числі F-16 Fighting Falcons та 12 військових суден.

Метою навчання є відпрацювання спільних дій національних та коаліційних командувань, а також підрозділів в рамках комбінованої оборонної операції в умовах гібридних загроз.

Тож бачимо рішучість військового керівництва союзних країн протистояти агресивним діям Російської Федерації та дати гідну відсіч агресії з її боку – тепер вже, навіть і гібридній. Україна, хоч і була не готова, однак вистояла, та дало змогу Західним країнам переоцінити можливості та підготувати себе до нових реалій міжнародної та регіональної безпеки.

Є сподівання, що в подальшому Україна не залишиться без підтримки тих, кого вона врятувала і, нарешті, на Сході України перестануть гинути українці, а територіальна цілісність нашої країни буде відновлена… – через колективне покарання агресора.

Валерій РЯБИХ, Володимир ЗАБЛОЦЬКИЙ

defence-ua.com

Поделиться:
Загрузка...