Командуючий армією США у Європі генерал Бен Ходжес в Україні

80

 У Києві відбулася робоча зустріч начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка з командувачем Сухопутних військ Збройних Сил США в Європі генерал-лейтенантом Фредеріком Беном Ходжесом.

mil.gov.ua

Участь у зустрічі також взяв Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. Генерал армії України Віктор Муженко поінформував американську сторону про ситуацію в зоні проведення АТО та подякував за підтримку, яку США надають нашій армії на ниві створення сучасних Збройних Сил.

На Дніпропетровщині у штабі оперативного командування «Схід» відбулася робоча зустріч керівного складу командування з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом та делегацією Командування Сухопутних військ Збройних Сил США в Європі на чолі з командувачем генерал-лейтенантом Фредеріком Бенон Ходжесом.

mil.gov.ua

mil.gov.ua

2 лютого до полку «Дніпро-1» за ініціативою народного депутата та почесного командира Юрія Берези з офіційним візитом приїхали командуючий армією США у Європі генерал Бен Ходжес та Джефрі Рос Пайєтт — посол США в Україні. Разом з ними базу відвідали офіцери військової розвідки США, а також — народний депутат та командир батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук.

Під час візиту мова йшла про надання додаткової допомоги у сфері безпеки та захисту України, співпрацю та обмін досвідом між американськими та українськими військовими в рамках співпраці між двома державами.

Також офіційна делегація побувала у підрозділі «Аеророзвідка Дніпро-1», який по праву вважається найкращим в Україні, і поспілкувалися зі спеціалістами про технічні можливості та інновації у сфері розвідувальних польотів безпілотних літальних апаратів (БПЛА) над територіями Сходу України та Криму, де базуються сили супротивника.

Це вже не перший візит почесних гостей з США до міста і, зокрема, на базу першого добровольчого підрозділу "Дніпро-1", який став на захист України ще у квітні 2014 року і з тих часів не полишає позицій.
Генерал Бен Ходжес був вражений побаченим і підкреслив той факт, що сила «Дніпро-1» полягає в єднанні бійців та їх вірі в перемогу.
Наприкінці почесний командир Юрій Береза вручив гостям полкову нагороду «Лицарський хрест доблесті» за допомогу українському народу у боротьбі за Свободу і Незалежність України.

Сьогодні у Центральному територіальному управлінні (м. Дніпропетровськ) відбулася зустріч командування Національної гвардії України з делегацією американських військових на чолі з командувачем сухопутних військ Збройних Сил США у Європі генерал-лейтенантом Ф. Б. Ходжесом.

Генерал Ф.Б. Ходжес відзначив захоплення своїх колег рівнем підготовки українських нацгвардійців і їх готовністю навчатись та переймати досвід американських фахівців.

vk.com/nip_tisk

 

Поделиться:
Загрузка...