У Львові показали як виготовляють українські «Дозори»

12

 Військові аташе із 28-ми країн ознайомились із потужностями та оборонним потенціалом Львівського бронетанкового заводу, що входить до державного концерну "Укроборонпром".

Як зазначив Голова Львівської ОДА Олег Синютка, "Дозор-Б" створювався як броневик, що здатен захистити наших бійців і протистояти російській агресії.

Дипломати з Австрії, Сполучених Штатів Америки, Англії, Іраку і ще понад 20-ти країн побачили ремонт танків Т-72, броньованих машин. А ще найбільшу гордість заводу – тактичну бойову машину «Дозор-Б».

«Дозор-Б» планують невдовзі відправити на виставку за кордон. Мета ж сьогоднішнього приїзду іноземців – оцінити можливість експорту української техніки у свої країни, а також імпорту своїх деталей в Україну.

Аташе зізнались, що українська військова техніка їх дуже вразила.

«Це дуже цікавий великий Дозор, цікаве виробництво. Ми інформуємо наші посольства і там вони почнуть працювати», – зазначив аташе з питань оборони (Австрія) Еріх Сімбургер.

«Сьогодні можна сміливо говорити, що військова техніка України – це світовий бренд. За технічними та бойовими характеристиками вона на рівні з найкращими світовими зразками. Наше завдання сьогодні – розширити наші ринки, залучати інвестиції», – додав заступник гендиректора концерну «Укроборонпром» Артур Херувимов.

Окрім Львівського бронетанкового заводу, іноземна делегація відвідала і Луцький ремонтний завод «Мотор».

Нагадаємо, серійне виробництво повнопривідної бойової броньованої машини «Дозор-Б» почали на Львівському бронетанковому заводі у грудні 2015 році.

 

Поделиться:
Загрузка...