4 броньовані артилерійські катери готуються до державних випробувань

721

Наприкінці вересня до Одеси прибули малі броньовані артилерійські катери, які невдовзі мають приступити до державних випробувань та в разі їх позитивних результатів — стати на озброєння Військово-морських сил України.

У нещодавньому сюжеті телерадіостудії “Бриз”, присвяченому малим броньованим артилерійським катерам, розказали про внесення деяких змін до конструкції чотирьох МБАКів, що готуються до державних випробувань, — повідомляє Український мілітарний портал.

Зокрема, один з представників підприємства “Кузня на Рибальському” розповів, що ходові випробування перших двох МБАКів показали, що вони не виходять на заплановану максимальну швидкість – 25 вузлів. Тому в конструкцію чотирьох нещодавно переданих до державних випробувань катерів були внесені зміни — так, був замінений гребний гвинт та здійснений перерахунок валової лінії. Це дозволило вийти на номінальні показники швидкості у понад 25 вузлів.

Змінилась компоновка машинного відділення – було встановлено захист валової лінії для покращення техніки безпеки під час експлуатації, а також замінене розташування пожежного насосу в жилому відсіку.

Зараз відбувається доведення спеціальної техніки – бойових модулів та системи управління вогнем.

 

Поделиться:
Загрузка...