Європа і США будуть змушені перейти до повномасштабної військово-технічної допомоги Україні

40

 Європа і США будуть змушені перейти від політики відмежування у військових питаннях до повномасштабної військово-технічної допомоги Україні. Про це пише керівник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

Арсен Аваков, gdb.rferl.org

«Спочатку через постачання техніки, а потім і з залученням військових підрозділів НАТО», – наголошує Аваков.

За словами керівника МВС, сьогодні у Європи немає альнернативи: «або зупинити Путіна зараз, або ж спустити те, що відбуваються у нас на гальмах компромісу і точно знати, що з ними завтра буде те ж, що зараз коїться в Україні. Причому це завтра буде не фігуральним, а у найближчому майбутньому. І рецидив буде жорсткішим», – зазначає Аваков.

Арсен Аваков наводить приклад прем’єр-міністра Британії Дейвіда Камерона. «Вчора він (Камерон) закликав генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Расмуссена і всіх лідерів країн-членів НАТО бути готовим до військового вторгнення Росії у сусідні країни», – каже Аваков.

У суботу прем’єр-міністр Великобританії Дейвід Камерон закликав генерального секретаря НАТО Андреса Фоґ Расмуссена і лідерів країн Північноатлантичного альянсу готуватися до агресії з боку Росії.

Минулого тижня Міністерство оборони Великобританії опублікувало доповідь, в якій експерти заявили, що НАТО не готове до ймовірного нападу Росії.

 

P.S. В Беларусь прибыл российский эшелон с военной техникой, в том числе с минометами.

В республику Беларусь в город Гомель на железнодорожную станцию "Северный" вчера прибыл российский военный эшелон в составе 65 платформ с самоходными минометными установками, Фото Твиттер/@svaboda

Об этом сообщил спикер информцентра СНБО Андрей Лысенко.

"В республику Беларусь в город Гомель на железнодорожную станцию "Северный" вчера прибыл российский военный эшелон в составе 65 платформ с самоходными минометными установками", — отметил он.

Гомельская область находится в непостредственной близости к Украине

Как видно на фото эшелон составляют десятки единиц военной техники.

Фото Твиттер/@svaboda

Среди техники можно увидеть как минометные установки так и танки.

Фото Твиттер/@svaboda

Как сообщалось, Россия стягивает к границе военную технику с символикой миротворцев.
В приграничных с Украиной районах Ростовской и Белгородской областей находятся подразделения 9 отдельной мотострелковой бригады и 288 артиллерийской бригады Вооруженных сил России.

Также зафиксировали движение колонны из около 30 танков на участке Брянской области вблизи границы с Украиной.

Российская военная техника 23 июля 2014 года имитировала атаку на границе Украины напротив Черниговской области.

По сообщению погранслужбы Украины, Российская сторона ведет активную подготовку огневых позиций для обстрела территории Украины.

Поделиться:
Загрузка...