Кримський військовий розповів про приниження та залякування українців, які вступили на службу до збройних сил Росії

15

 Контрактник Збройних Сил України Редван Менборієв, який після анексії АР Криму змушений був залишитися на півострові служити у російській армії, прийняв рішення повернутися на материк та взяти участь у бойових діях проти терористів на боці українських військ у зоні АТО.

За його словами, він залишив місце служби на знак протесту проти агресії Росії стосовно сусідньої держави.
Кримчанин розповів про приниження та залякування командирами українців, які вступили на службу до збройних сил Росії. Колишнім українським військовим забороняється виїжджати з окупованої території протягом трьох років, їхня зарплатня набагато нижча за росіян. Проукраїнськи налаштованим воякам погрожували вигнати з армії або «заслати» для проходження подальшої служби у віддалені гарнізони Росії.

Менборієв засвідчив, що з боку російського командування щодня проводилась антиукраїнська агітація – події в Україні подавалися у викривленому вигляді, принижувалася честь і гідність українського народу.
«Я категорично не приймаю політику керівництва Росії стосовно України. Я прийняв рішення припинити службу в армії, яка окупувала частину території моєї Батьківщини, і готовий боротися з терористами на Донеччині і Луганщині, яким надається підтримка з боку Росії», – заявив Редван Менборієв.

Поделиться:
Загрузка...