«1+1» принесли обрисованные двери из Офиса Зеленского на эфир ток-шоу

244
На эфир ток-шоу «Право на власть» на телеканале «1+1» принесли двери Офиса Президента, поврежденные во время акции протеста 20 марта.

В студию ток-шоу «Право на владу» на телеканале олигарха Игоря Коломойского привезли дверь из Офиса Президента, в которой выбили стекло во время акции протеста 20 марта.

«Мне стоило больших усилий притащить сюда этот атрибут субботних протестов, двери из Офиса Президента. Двери с Банковой. И я бы не сказала, что это символ протестов, которые прошли в субботу, я бы сказала, что это жертва протестов. И слава Богу, что это жертва неживая, но так мы будет смотреть сквозь это битое стекло на события и думать, способны ли мы договориться и слышать друг друга», — сказала Мосийчук.

P.S.

Вони просто хочуть перетворюють Україну на Білорусь/Росію-2. Із насильством, пропагандою, брехнею та кривосуддям, що кидає в‘язниці всіх неугодних владі.
Сумновзвісний Арєстовіч вчора заявив: «не можна збільшувати кількість кількість людей ув‘язнених за політичними мотивами. Вистачить Ріфа, Стерненко, Кузьменко, Дугарь.»
Вчора на 1+1 відбулось наймерзенніше на українському телебаченні. Такого шабашу не пам‘ятаю навіть в часи Януковича. Вони просто роблять все щоб знищити простести, зіштовхнути українців лобами, виставити одну частину суспільства проти іншої, розв‘язати політиний конфлікт всередині країни. Розділяй і володарюй — це про кремлівські методички. Як бачимо їх почали використовувати і в нас.
Владі байдуже що сьогодні зранку вже 18132 інфікованих, і ми впевнено йдемо до національної катастофи. Їм не хвилює катастрофічна економічна ситуація. Вони плюють на розвалену міжнародному політику. Зате на каналі Коломойського-Медведчука вам розкажуть про «радикалів», про обмалювану ОПу, про «неофашистів».

А мы смеялись с Олега Ляшко, который корову целовал и землю ел стоя на трибуне Верховной Рады. Вчера рекорд был побит, сразу и на перспективу. Заместитель Министра МВД, Антон Геращенко притащил в студию ток-шоу «Право на владу», половинку двери.
Да, да… Той самой многострадальной двери, из «опы», которую обрисовали фулюганы и даже стекло разбили. Два стекла. Дверь уже дала свидетельские показания. Медики сняли побои и всё это будет прикреплено к материалам уголовного дела, о нападении на двери и стену.
Что вы говорите друзья, «Почему Антон кусок стены не приволок?». Да откуда же я знаю? Может в метро не пустили с таким грузом? Или хотели привезти, но в студии пообещали вызвать людей в белых халатах, бо «Куда вы мужчина прёте эту дуру?». Кто знает!
Этому «антону» на должности, привезти бы справки о состоянии здоровья Андрея Антоненко. Или же взять данные, скольких детей из-за юридического блядского шоу, не прооперировала Юлия Кузьменко… Но какой информационный фидбек от этого? Правильно, никакого. А вот дверь, она всегда дверь. Основательная и деревянная. Большая и разукрашенная. И мозги… Вернее нет мозгов. Я не про дверь сейчас. У неё наверное есть, немного, но всё же.

Феєрія лицемірства! На ефір «1+1» притягли обмальовані двері з Офісу президента — аби поговорити про поганих вандалів які обмалювали вхід в ОПУ.
Зрозуміли? Туди не кличуть батька сержанта Журавля, покинутого помирати аби Зеленському перемир’я не псував, а потім оголошеного «сам винним». Туди не кличуть родичів тих, хто помер від КОВІД, бо в лікарні не було кисню, бо уряд замість забезпечення лікарень киснем вбухав мільярди гривень у дороги. Туди не кличуть мати маленького Кирила Тлявова убитого поліцаями, і про якого забули всі — від активіЗтів до ЗМІ. Туди не кличуть родичів Ріффмастера, який вже більше року сидить в буцегарні і процесу тому кінця-краю нема.
Туди принесли двері! От де у них проблема! Яких судових реформ вам бракує? У них тут двері обмальовані!

Минулого тижня було три поспіль дні з загиблими на фронті.
Вже на цьому за три дні від ковіду офіційно померло більше тисячі.
А на провладний канал притягнули розмальовані двері, зробивши це чи не головною подією з початку року.
… і нічого, нікого не обурює ні брехня про війну, ні катастрофа з епідемією, слуґі досі перші в рейтингах.
Ті, хто критикували Порошенка за те, що він щось там «недостатньо роз’яснював» чи «провалив комунікації з людьми» — ви впевнені, що цим «людям» взагалі щось можна пояснити і в чомусь переконати?
Левова частина готова дозволяти робити з собою будь-що, залежить від влади, просто Порошенко намагався будувати сучасну державу, а ці повернули її до звичного кріпацтва — до наступної національної біди.
Поделиться:
Загрузка...