• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії
  • Після атак на танкери у Чорному морі адміністрація Трампа застерегла Україну, – WSJ
  • РУКОТВОРНЕ ПЕКЛО
  • Відбито масштабний механізований штурм РФ на Донеччині, — «Азов»
  • Про візит Лори Лумер в Україну
  • На Тюменському НПЗ пожежа після атаки БпЛА
  • У Польщі через суд хочуть залишити картини, які Україна передала на зберігання
  • Богообрана брехня: статус рабина — інструмент великої політики та спецоперацій
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      20.05.20260

      Прощавай євроінтеграція… Кредит, до речі, також бай-бай…

      Recent
      25.07.2026

      Про візит Лори Лумер в Україну

      23.07.2026

      Скільки єврейських капеланів служить в українській армії

      23.07.2026

      Бог не теля — бачить і звідтіля

    1. Украина
        Featured
        15.07.20260

        Мадяр взявся за російські танкери у Чорному морі ВІДЕО

        Recent
        25.07.2026

        РУКОТВОРНЕ ПЕКЛО

        24.07.2026

        Ракетний удар по Київщині: уже 10 загиблих і близько 100 поранених

        24.07.2026

        Український націоналізм — це заборона принижувати нас

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          25.07.2026

          На Тюменському НПЗ пожежа після атаки БпЛА

          25.07.2026

          У Польщі через суд хочуть залишити картини, які Україна передала на зберігання

          24.07.2026

          Ранкова і вибухова краса

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            25.07.2026

            Відбито масштабний механізований штурм РФ на Донеччині, — «Азов»

            25.07.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 25.07.26

            24.07.2026

            ”Кримський рубильник off”: +19 енерговузлів

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              19.07.2026

              Штілерман, Міндіч, Fire Point

              15.07.2026

              Як ми опинилися в країні Фраєрпонту?

              07.07.2026

              Український «Петріот», якого не сталося. Чому?

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Экономика»Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 15.07.2024

            Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 15.07.2024

            0
            By Юрий on 15.07.2024 Экономика
            Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок
            санкцій, станом на 15.07.2024
            1. Росія розпочне виробництво ерзац-запчастин для літаків Boeing та Airbus.
            — Це порушення міжнародних правил і може становити загрозу безпеці.
            — Державна компанія з атомної енергії «Росатом» та флагманський перевізник «Аерофлот» спільно виготовлятимуть різні компоненти, від систем освітлення до протипожежного обладнання.
            — Деталі будуть сертифіковані російською авіаційною владою, але це не те саме, що відповідати стандартам виробників та міжнародних агентств з безпеки.
            — «З санкціями або без них, російський літак з деталями власного виробництва, але не схваленими або не контрольованими Boeing або Airbus, не буде допущений до експлуатації в Європі», — сказав директор консалтингової компанії Aviation Advocacy.
            — Два найбільші виробники літаків виключили свою причетність до нової російської ініціативи. Але незважаючи на відсутність співпраці з їхнього боку, Москва має намір продовжувати реалізацію плану самостійного виробництва запчастин.
            — У червні «Росатом» виготовив 50 замків для багажних та вантажних відсіків всього парку літаків Airbus A320/321 «Аерофлоту», оснащених системою завантаження контейнерів.
            — Російські авіакомпанії продовжують літати всередині країни та за такими напрямками, як Туреччина, країни Перської затоки та багато азіатських країн, що робить запасні частини місцевого виробництва потенційною проблемою.
            2. Російські забудовники залишилися без проектів будинків через відключення від Autodesk.
            — Великі російські девелопери втратили доступ до проектної документації, яка зберігалася в хмарному сервісі американського розробника систем автоматизованого проектування Autodesk BIM 360.
            — Останнім часом Autodesk розпочала блокування тих компаній з росії, які продовжували користуватися її рішенням, роблячи закупівлі через треті країни або за допомогою VPN.
            — При цьому американський вендор ще 2022 року призупинив діяльність у країні через війну в Україні, а в березні 2024-го заборонив російським компаніям використовувати свої програмні продукти.
            — При відключенні російських користувачів від своєї системи Autodesk може видалити їх облікові записи або стерти всі дані, які зберігалися у хмарі.
            — Втрата доступу до системи BIM 360 дорівнює втрати всіх даних, що зберігаються на сервері.
            3. Росія почала постачання вугілля в Катар і Мозамбік.
            — Однак вони навряд чи зможуть компенсувати загальне падіння експорту з росії.
            — У Катар за перший місяць поставок було експортовано 129 000 т вугілля, в Мозамбік — 29 000 т.
            — Також росія в першому півріччі цього року відновила поставки вугілля в Туніс та Танзанію.
            — Експорт в ці країни становив по 12 000 т. Востаннє поставки в Туніс були в жовтні 2022 р., в Танзанію — в грудні 2020 р., це також були невеликі експортні партії
            4. Бразилія збільшила імпорт нафтопродуктів із росії у 1,7 разів.
            — Йдеться про червень, коли закупівлі вуглеводнів зросли до одного мільйона тонн.
            — Загальна вартість постачання з урахуванням дизеля та моторного бензину збільшилася майже вдвічі — до 683,5 млн доларів порівняно з минулим роком.
            — Таким чином, росія зберегла статус головного експортера нафтопродуктів до Бразилії. У США, Індії, Оману та Іспанії обсяг поставок був меншим.
            5. ЄС продовжив санкції проти Ірану.
            — Рада Європейського Союзу домовилась продовжити санкційний механізм проти Ірану у зв’язку з підтримкою ним російської агресії проти України та збройних угруповань на Близькому Сході. Про це йдеться в заяві Ради ЄС.
            — Механізм санкцій Євросоюзу проти Ірану після продовження буде діяти до 27 липня 2025 року. Його планують переглянути через рік.
            — Наразі механізм поширюється на 12 фізичних та дев’ятьох юридичних осіб, зокрема міністра оборони Ірану Мохаммада-Рези Гараї Аштіані.
            — Їхні активи в ЄС заморожені, їм заборонений в’їзд на територію Євросоюзу, а особам у Євросоюзі заборонено надавати їм фінансову чи будь-яку іншу підтримку.
            6. Міністри закордонних справ країн-членів ЄС мають намір дати відсіч Угорщині, організувавши власну зустріч у серпні замість того, щоб поїхати до Будапешта на захід прем’єр-міністра Віктора Орбана.
            — Угорщина, яка на ротаційній основі головує в Раді ЄС, планує провести саміт міністрів закордонних справ у Будапешті 28-29 серпня.
            — Але після того, як Орбан перешкоджав наданню допомоги Україні і здійснив так звані «мирні візити» до путіна і Сі Цзіньпіна, які він не узгодив з 26 іншими лідерами країн ЄС, багато міністрів закордонних справ шукають спосіб уникнути ролі реквізиту в тому, що, на їхню думку, може стати черговим пропагандистським шоу Орбана.
            — Серед них Жозеп Боррель. Глава зовнішньополітичного відомства ЄС скличе міністрів на «офіційну» раду міністрів закордонних справ одночасно з самітом Орбана.
            — Цей план вже неофіційно обговорювався з кількома країнами ЄС, зокрема з Францією та Німеччиною. У середу команда Борреля представить план 27 постійним представникам ЄС.
            7. Купівля ЗПГ європейськими країнами зі США впали у травні.
            — Експорт зрідженого природного газу зі США до Євросоюзу скоротився у травні поточного року на 40 відсотків порівняно з минулим роком, досягнувши мінімального значення за останні два роки.
            — Обсяг експорту американського ЗПГ до ЄС у травні цього року становив $860 млн, що на 5,5 відсотків менше, ніж у квітні. Це найнижчий показник з листопада 2021 року, коли обсяг поставок був понад $690 млн.
            — Вперше з того часу, щомісячний обсяг експорту знизився нижче за $1 млрд у квітні 2024 року і впав ще далі в травні.
            — Сумарний обсяг експорту ЗПГ зі Сполучених штатів до Європи за п’ять місяців поточного року становив $5,6 млрд, що на 1,4 рази менше, ніж роком раніше. У 2023 році експорт становив понад $17 млрд.
            — Падіння експорту зі Штатів до ЄС пов’язують із повільним відновленням промисловості ЄС та невисоким споживанням газу.
            8. Компанія Yandex NV, зареєстрована в Нідерландах, завершила угоду з продажу свого російського бізнесу, на який припадала більша частина її виручки, йдеться у заяві компанії.
            — Після схвалення акціонерів компанія буде перейменована на Nebius Group і зосередиться на розвитку власних проектів.
            — Голландська компанія займеться розробкою технологій для самокерованих автомобілів, хмарних сховищ, маркування даних та ed-tech проектів.
            — Розмір інвестицій залежатиме від того, скільки грошей принесе продаж російського підрозділу.
            Volodymyr Omelyan
            На зображенні може бути: текст «Вторая часть посвящена культурным тонкостям. Например, в России не принято обращаться К людям словами "брат" ИЛи "сестра", если они не ваши родственники. He стоит обсуждать прохожих на родном языке или шептаться в присутствии других людей. Кроме того, в России нужно уважать ветеранов и не резать животных на улице. Главное не перепутать.»
            VolodymyrOmelyan економікаВорога економічніВтратиРФ
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 23-24.07.2026

              Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 22.07.2026

              Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 20-21.07.2026

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                21:04
                Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії
              • Сегодня
                16:40
                Після атак на танкери у Чорному морі адміністрація Трампа застерегла Україну, – WSJ
              • Сегодня
                16:08
                РУКОТВОРНЕ ПЕКЛО
              • Сегодня
                15:54
                Відбито масштабний механізований штурм РФ на Донеччині, — «Азов»
              • Сегодня
                15:15
                Про візит Лори Лумер в Україну
              • Сегодня
                12:42
                На Тюменському НПЗ пожежа після атаки БпЛА
              • Сегодня
                12:07
                У Польщі через суд хочуть залишити картини, які Україна передала на зберігання
              • Сегодня
                11:48
                Богообрана брехня: статус рабина — інструмент великої політики та спецоперацій
              • Сегодня
                09:18
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 23-24.07.2026
              • Сегодня
                09:08
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 25.07.26
              • 24.07.2026
                22:10
                ”Кримський рубильник off”: +19 енерговузлів
              • 24.07.2026
                21:42
                Ракетний удар по Київщині: уже 10 загиблих і близько 100 поранених
              • 24.07.2026
                12:30
                24 лютого — це не початок війни
              • 24.07.2026
                12:21
                Санкт-Петербург у вогні! Дрони рознесли склади Wildberries та Ozon
              • 24.07.2026
                11:00
                Ранкова і вибухова краса
              • 24.07.2026
                10:46
                Український націоналізм — це заборона принижувати нас
              • 24.07.2026
                10:08
                Дрони атакували склади Wildberries: пожежі у Ленінградській та Тверській областях
              • 23.07.2026
                22:45
                Скільки єврейських капеланів служить в українській армії
              • 23.07.2026
                22:38
                Бог не теля — бачить і звідтіля
              • 23.07.2026
                22:26
                Дивне відео з Зеленським у 2022-му та замах на Єрмолаєва у Монако
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              25.06.2026

              Мадяр: Очищення Криму від хробаків

              11.06.2026

              Оптоволокно: без шансів для ворога. Робота пілотів «Фенікса» ВІДЕО

              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              14.03.2024

              Наслідки ворожих обстрілів Сумщини ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.