Як з українських школярів вирощують юних путінців

257
Володимир Зеленський продовжує давати у штангу. Ще в часи прес-марафону в елітній бургерній президент обіцяв розібратися із медіа-імперією Віктора Медведчука, а нині по факту — підкинув ресурсам ОПЗЖ додатковий контент та глядачів до 18 років

Тепер школярам п’ятих, шостих та сьомих класів до уроків і після годують тим, що “МВФ — сатанинський союз”, “інститут президенства Зеленського має піти геть”, а ОПЗЖ не дасть клятим американцям скупити святу українську землю. Бо треба дружити із Росією — отам і гроші, і перспективи, і справжнє процвітання.

Звісно, всі ці уроки можна було би подивитися на офіційному YouTube-каналі Міністерству освіти і науки України. Однак —  Офіс президента України та його один із керівників — Кирило Тимошенко, який є куратором цілком прогресивної і актуальної в усьому світі на карантині програми онлайн-школи, не вбачає нічого поганого у тому, що за 3-4 хвилини до початку уроків на ZIK, 112 чи NEWSONE можна почути таке: “Віктор Медведчук і його партія ОПЗЖ проголосовали проти введення грабіжницького ринку землі. Віктор Медведчук стоїть на захисті інтересів українського народу…” або, наприклад, пасаж про те, що Порошенко і Зеленський через спільне голосування перетворилися у фашистів і нацистів.

Кирило Тимошенко на зауваги обурених дорослих обіцяв розібратися.

null

Однак всі наступні дні — школярів продовжили годувати політичної пропагандою. Ось лише кілька прикладів про те, що розповідали на каналах Медведчука до уроків і після:

“Влада не забезпечила російськомовних громадян брошурами про запобігання коронавірусу їхньою рідною мовою”, — Медведчук.

“Владимиру Зеленскому невыгодно прекращать конфликт на Донбассе — Бондаренко”.

“Центральный гость в программе Вячеслава Пиховшека “Эпицентр” — депутат “Слуги народа” — Александр Дубинский. “Нужен ли дефолт?”.

“Баба одна со “Слуг” с крепкой жопой голосовала за землю. Продажные сволочи”, — Червоненко.

“Жду, когда Зеленский встанет и скажет: я устал, я ухожу”, — Погребинский.

Шарій: “Порошенко сейчас стоит и ухмыляется, поскольку его никто не преследует”.

З такою повісткою навіть добра ідея онлайн-школи перетворилась у гібридний інструмент для впливу на 13-річних підлітків, яким пропонують поміж уроками математики вирости в юних путінців.

Можна просто подивитися ці уроки в ютубі і не витрачати часу і сил на контекст приватних каналів ОПЗЖ, з якими домовився офіс президента України. Утім, розкажу про маніпуляції, як юних глядачів таки підсаджують на політичні програми. На телеканалі ZIK щодня влаштовують нові конкурси.

Наприклад, зі свіжого — школярам пропонують подивитися ефіри, послухати вірші, які декламуватимуть ведучі. Самим розказати цей вірш, сфотографуватися із мамою чи бабусею — і так можна отримати круті навушники

null

Або ж іще гарна приманка — школярам пропонують порахувати роботів під час уроків.

null А потім подивитися одне із ток-шоу і чекати команди ведучих — і писати в чат, скільки було цих роботів. Так можна виграти крутий телефон. Але паралельно — у вас є великий шанс послухати думки Андрія Портнова і Олени Лукаш щодо справ Майдану чи бажання арешту Порошенка.

null

На додачу авторка цих рядків почула ще і ексклюзивні думки про покарання для Андрія Парубія та Сергія Стерненка. Тобто — школярам розповідають альтернативну історію про Майдан на російське вторгнення.

По ходу тут уже справа не про зручні онлайн-уроки, а про загрозу національній безпеці і суверенітету.

Що цікаво, навіть якщо уроки в телевізорі справді є достойними, проросійський пул завше знайде можливість обгадити їх в своїх інтересах. Наприклад, до пулу медведчуківських ЗМІ підключилися проросійські блогери за гроші Клименка — і тепер алєсі мєдвєдєви хейтять учительку історії, яка розповіла про розвал Запорізької Січі Катериною ІІ, і про те, що життя під імперіями — то каторга, а не щастя. Тобто ОПУ навіть не захистив свою ідею школи в інтернеті від брудних вкидів.

До речі, 15 травня у Володимира Зеленського та його офісу буде новий іспит. Саме цього дня закінчується термін блокування на території України “Однокласників” та Вконтакте — і тепер “слуги народу” мають вирішити, чи вони за те, щоб у нас виростали маленькі малороси. Або ж забути про ці проросійські гадюшники раз і назавжди.

Якщо до 15 травня Зеленський не збере РНБО і не продовжить санкції щодо російських сервісів, це буде знаком того, що Зеленський уже перетворюється на голограму Андрія Єрмака, який чи не найбільше прагне забути все і дружити із РФ.

До речі, депутати опозиції уже заявили про про чіткий намір продовжити санції.

“Чи хтось чув, аби Рада нацбезпеки продовжувала дію рішення чи хоча б обговорювала його? Я – ні”. – пише у Facebook народний депутат Роман Лозинський (“Голос”).

Лозинський стверджує, що надіслав депутатське звернення до президента, РНБО, Кабміну, та СБУ з вимогою  невідкладно продовжити санкції та блокування соцмереж країни-агресора. Рішення — за ними. А народу головне — не забувати про реальний інтерес під час карантину.
Поделиться:
Загрузка...