«Тихий вечір» — це точно інвестиція, варта фортифікації області? Точно співставна за ефектом?..
















27 мільйонів з бюджету на шоу кварталівки Кравець — це десь 1400 fpv-дронів.
Тобто цих коштів могло б вистачити раз на кожну годину протягом двох місяців на ворожі позиції відправляти дрон, замінюючи людину — іншого більш ефективного та доступного варіанту нівелювати різницю в мобілізаційній спроможності у нас поки нема і не передбачається.
Це і є війна на виснаження ресурсів, тільки для декого важливіше тримати населення головою в мівіні, бо таких «Кравєць» з їхніми гівношоу замість асфальта у нас легіон.
…….
Цікаво чи побачимо ми «активістів» з плакатами «Гроші на ЗСУ, а не на шоу!», як думаєте?




І ще трохи про кіно — бо насправді не про кіно.
Дізнався від сина-підлітка, що його однокласники не просто дивляться оте «Слово пацана», а співпереживають героям, чекають продовження і … хвалять «правдивість» стрічки.
Оцінюють правдивість подій, які розгортались за 30 років до їхнього народження…
У нас цілком виправдано бʼють на сполох. Дехто навіть закинув активістам: от бачите, не дали мінкульту серіали знімати, тепер наші діти дивляться російське.
По-перше, серіали про «паровозів»/поворознюків, які хотів знімати Мінкульт, жодним чином проблему впливу російського маскульту на нашу молодь не вирішують. Бо низькопробний треш з висміюванням опонентів влади і просуванням ухилянства та жлобства — аж ніяк не замінник добре таргетованому і якісно виготовленому продукуту.
Важливо не знімати чи ні, a що і як знімати.
І друге — додатково до зйомки якісного українського масового кіно, ніхто наче не перешкоджає поширенню / перекладу / інформуванню щодо неросійського масового продукту. У тих самих 1980-90х європейські та американські стрічки і серіали дуже навіть «заходили». Паралельно до виробництва своїх.
Але для цього не «паровоз» у голові має бути.