У чергах на виїзд з Польщі та у системі «еЧерга» на виїзд з України в очікуванні можливості перетнути кордон вже налічується загалом майже 11 тисяч вантажівок.
Про це свідчать дані Державної митної служби України.
Так, на пункті пропуску «Шегині» — «Медика», який польські перевізники блокують відсьогодні, пропуск автобусів та легковиків здійснюється у звичайному режимі, проте вантажні транспортні засоби не пропускають взагалі.
Перед п/п «Медика» у напрямку «в’їзд в Україну» черга з вантажівок налічує близько 1500 авто. Зі сторони України реальна черга відсутня, але у системі «еЧерга» в очікуванні можливості перетнути кордон перебуває близько 1000 вантажних автомобілів.
Пункт пропуску «Рава-Руська» — «Хребенне» також заблоковано. Черга вантажних автомобілів на польській стороні становить 600 авто. У системі «еЧерга» наразі зареєстровано 1022 вантажівки.
Також триває блокування роботи пункту пропуску «Краківець» — «Корчова». Черга у напрямку «в’їзд в Україну» з вантажних автомобілів на польській стороні налічує понад 1700 одиниць.
Польські перевізники також блокують МПП «Ягодин» — «Дорогуск». Станом на ранок четверга перед цим пунктом пропуску накопичилося 800 вантажівок на в’їзд, на виїзд очікує 100 транспортних засобів. У системі «еЧерга» зареєстровано 2239 вантажних автомобілів на виїзд з України.
«Водночас за непідтвердженою інформацією є наміри поширити блокування також на пункт контролю «Нижанковичі» — «Мальховіце». Там електронна черга з вантажних автомобілів на виїзд з України зросла з 1300 до 2000 автомобілів», – додали у Митній службі.
Як повідомлялося, від сьогодні польські перевізники почали блокувати пункт пропуску «Медика», суміжний з українським пунктом пропуску «Шегині».
Нагадаємо, з 6 листопада польські перевізники почали страйк і блокують рух вантажівок через українсько-польський кордон. Зокрема, заблоковано рух вантажного транспорту у напрямку трьох найбільших пунктів пропуску «Корчова-Краківець», «Гребенне-Рава Руська», «Дорогуськ-Ягодин».
Протестувальтники вимагають заборонити реєстрацію в Польщі транспортних компаній з іноземним капіталом, через що польських підприємців витісняють з ринку. Також вони вимагають відновлення дозволів на в’їзд до Євросоюзу для українських перевізників та покращення обслуговування на кордоні. Акція польських перевізників планувалася терміном на два місяці – до кінця року.
Переговори українських урядовців з протестувальниками результату не дали, а голова Держагентства відновлення та розвитку Мустафа Найєм наголосив, що деякі вимоги польських перевізників Україна навіть не обговорюватиме.
У 2024 році Україна знищила 23-, 67- та 107-й арсенали ГРАУ, не рахуючи інші російські великі склади з боєприпасами, а…
51-й арсенал ГРАУ мав проєктну ємність у 264 тисяч тонн різноманітних боєприпасів та знаходився під прикриттям найконцентрованішої системи ППО РФ…
У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмований фрагмент рукопашного бою українського воїна з окупантом. На записі видно, як боєць завдає…
В 2019 переміг саме "медведчук", навіть гірше. Бо що було б, якби на президентських виборах переміг Віктор Медведчук? Медведчук тут…
Під Сіверськом український розвідник Денис Мельничук, - позивний "Мел", здійснив справжній подвиг. Воїн батальйону "Сила Свободи" 4-ої бригади Нацгвардії "Рубіж"…
Незалежно від того, чи я підтримую Порошенка. Чи є прихильницею якоїсь іншої партії чи взагалі аполітичною людиною, яка не ходить…