На Житомирському БТЗ вкрали більше ніж 23 млн грн коштів державного замовлення для потреб АТО

25

 21 січня Шевченківський районний суд Львова задовольнив клопотання військової прокуратури Західного регіону та арештував заступника директора Житомирського бронетанкового заводу.

Про на своїй сторінці у Facebook написав заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Закон має бути нещадний, наче смерть. Для всіх один, доповідаю: Сьогодні(21 січня) Шевченківський районний суд м. Львова задовольнив клопотання військової прокуратури Західного регіону та арештував чергового корупціонера – заступника директора Житомирського бронетанкового заводу Л. Цей посадовець у змові із керівником приватного підприємства С., заволоділи коштами державного оборонного замовлення у сумі понад 23 млн грн , виділеними з державного бюджету для ремонту бронетанкової техніки для потреб АТО. При цьому Суддя Шевченківського районного суду міста Львова, відповідно до чинного КПК України, з урахуванням ризиків та цинічності способу розкрадання коштів, визначив для арештованих розкрадачів заставу у розмірі 30 млн грн та 25 млн грн відповідно КОЖНОМУ! Указані особи підозрюються у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України, санкція якої передбачає покарання до12 років позбавлення волі з конфіскацією всього наявного власного майна. Шевченківській суд Львова, прокуратура, невідворотність покарання, нічого у державі не змінюється!», – написав Анатолій Матіос.

 

Генеральна прокуратура Украіни про зміни в державі з іменем Шевченка! Сухо, без зловтішання, відповідно до загальноєвр…

Опубліковано Анатолієм Матіосом 21 січня 2016 р.

 

 Впродовж 2014-2015 років службові особи Житомирського бронетанкового заводу за 2 роки привласнили майна на 6,8 млн грн.

Нагадаємо, до лютого 2015 року директором «Житомирський бронетанковий завод» був Сергій Бутенко.

У в березні 2014 року активісти пікетували заводі вимагали від Бутенка написати заяву на звільнення. У квітня 2014 року Генеральна прокуратура повідомляла, що в ході перевірки встановлено, що посадові особи державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод» в період з 2011 року по 2013 включно розукомплектували 78 бойових машин піхоти Збройних Сил України, які перебували на відповідальному зберіганні підприємства. З БМП незаконно вилучили вузли і агрегати на загальну суму більше 12 мільйонів гривень, чим завдали державі збитків в особливо великих розмірах. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем). У листопаді Житомирський районний суд ухвалив, що один з активістів повинен заплатити Сергію Бутенку 1000 грн за моральну шкоду.

 

Поделиться:
Загрузка...