«Темп-3000» презентував нові бронежилети для війська

101

 «Корсар М3м» та «Корсар М3мк» витримують влучання бронебійної кулі калібром 7,62-мм.

Український бронежилет «Корсар» став одним з найбільш конкурентних у світі за співвідношенням ціна-якість. Про це заявив директор НВП «Темп-3000» Юрій Євтушенко на прес-конференції в Укрінформі. Також він продемонстрував нові модульні бронежилети «Корсар М3м» і «Корсар М3мк», які розроблялися за замовленням оборонного відомства.

-​ Ми надали Міністерству оборони для експериментального носіння, бронежилет 6-го класу. Я гарантую, що ціна буде найбільш конкурентоздатною у світі навіть порівняно з ізраїльськими виробниками, — підкреслив Юрій Євтушенко.

За його словами, до війська «Темп-3000» поставив вже близько 100 тисяч бронежилетів. Він пояснив, що нижчі ціни досягаються за рахунок власного налагодженого виробництва основних компонентів бронежилета, зокрема, тканини і бронеплит. Як приклад, Юрій Євтушенко навів тканину, яка вдвічі дешевша за аналогічний імпортний зразок. Водночас показники площі захисту і ваги бронежилета не поступаються, і навіть кращі, ніж у інших виробників.

Бронежилети «Корсар М3м» та «Корсар М3мк» є власною розробкою науково-виробничого підприємства «Темп-3000» і компанія може виготовляти близько 10 тисяч одиниць такої продукції на місяць.

Варто підкреслити, що представлені на прес-конференції модульні бронежилети, мають поліпшену ергономічну конфігурацію захисних елементів, а також дозволяють використовувати їх залежно від специфіки виконання завдань та бойової обстановки.

Для того, щоб розвіяти міфи про те, що бронепластини підприємства «Темп-3000» пробиваються деякими видами куль, кожен охочий мав нагоду в тирі випробувати представлені бронежилети на міцність. За підсумком, результати влучань в броню втішні — жодній з куль не вдалося пробити представлені зразки індивідуального захисту. При тому, що вогонь вівся навіть бронебійними набоями калібром 7,62-мм.

Бронежилет 4-го класса защиты, как уверяют производители, не имеет аналогов по цене-качеству ($250) и максимально подходит для бойцов в АТО. Броник 6-го класса, предоставленный Минобороны для теста, будет стоить 10 тыс. грн.

В тире их тестировали, стреляя из винтовки, автомата и пистолета

inforesist.org

Поделиться:
Загрузка...