Офіцер ФСБ перейшов на бік України ВИДЕО

36

 Старший лейтенант Прикордонної служби Федеральної служби безпеки Росії Ілля Богданов звинувачує президента РФ Володимира Путіна в розпалюванні війни.

Таке відеозвернення Богданова оприлюднив депутат Верховної Ради, керівник інформаційного управління Національної гвардії Юрій Стець, повідомляє 24.ua

"Я готовий боротися простим добровольцем на стороні України …", — заявив російський офіцер. Богданов зазначив, що переходить на бік України. "Я залишив все і приїхав сюди простим добровольцем, щоб надати посильну допомогу своїми діями, своїм досвідом для припинення тієї громадянської війни, яку на східній Україні ратує антинародний путінський режим … Совість людини не може бути спокійною, коли брехня цілодобово ллється з екранів телебачення , радіо, з газет, з Інтернету ", — сказав офіцер.

Богданов підкреслює, що він не один, насправді багато російських офіцерів не підтримують рішення війни з Україною і мають намір перейти на бік сил АТО в боротьбі з сепаратистами. Стець зазначив, що Богданов є держінспектором з контролю і охорони морських ресурсів управління прикордонних військ ФСБ Росії, яке дислокується у Владивостоці. Його документи перевірені і є справжніми. На даний момент співробітник ФСБ знаходиться в Києві, його сім’я захована, щоб уникнути помсти з боку спецслужб Росії.

При цьому, за словами Стеця, рішення про допуск Богданова до участі в АТО зараз розглядається.

Поделиться:
Загрузка...