Житомирський бронетанковий завод відновлює техніку для АТО

76

 Працівники Державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод» продовжують відновлювати техніку Збройних Сил як на своїй території, так і на базах військових частин.

За період АТО відремонтував 400 одиниць пошкодженої під час цієї операції техніки
mil.gov.ua/

Робота особливо набрала обертів після підписання з представниками Міністерства оборони України Договору на капітальний ремонт понад 100 одиниць бронетанкової техніки, яка направлятиметься в зону проведення АТО замість виведеної з ладу. Перші партії планується повернути до строю вже наприкінці липня.

— Нині підприємство є одним з провідних, фахівці якого проводять розробки, виготовлення, капітальний ремонт та глибоку модернізацію бойової техніки різних типів БМП, БТР, БМД тощо. Спеціалісти також здійснюють капітальний ремонт агрегатів та вузлів, озброєння, виготовляють запасні частини, устаткування та паркове обладнання для військ та ремонтних підприємств. Налагоджено виробництво універсального бойового баштового модуля, — розповіли директор підприємства Сергій Бутенко та його заступник — головний інженер Василь Хмиз.

Варто зазначити, що протягом декількох місяців 13 виїзними бригадами заводу проведено поновлювальний ремонт бронетанкової техніки у військових частинах. Відремонтовані понад 400 одиниць бронетанкової техніки.

На підприємстві налагоджено замкнений цикл ремонту 18 типів машин, серед яких БМП, БТР, БРДМ, БМД і БТРД різних модифікацій.

mil.gov.ua/

 

Поделиться:
Загрузка...