Віталій Ярема представив новопризначеного в.о. Міністра оборони України Ігоря Тенюха

20

 Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема представив керівному складу Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України новопризначеного в.о. Міністра оборони України Ігоря Тенюха.

Ігор Тенюх, mil.gov.ua

Звертаючись до присутніх, Перший віце-прем’єр-міністр ознайомив військовослужбовців та працівників оборонного відомства з біографією новопризначеного в.о. Міністра оборони та зазначив, що Ігор Тенюх має необхідну освіту та надзвичайно великий досвід військового управління, які дозволяють йому виконувати завдання у повному обсязі.

У своєму виступі Віталій Ярема дав оцінку політичним протистоянням, які відбуваються в Україні.

— За останні місяці наша країна пережила один з найтрагічніших періодів своєї історії. 82 людини загинули, більше 700 поранені. Багато людей зникли безвісти. Загинули 16 правоохоронців, — зазначив Віталій Ярема.

— Сьогодні перед нами постають нові виклики. Це, в першу чергу, надзвичайно складна і напружена ситуація в Автономній Республіці Крим, де зараз відбуваються провокаційні акції радикально налаштованих осіб. Ці дії мають на меті дискредитувати новий Український уряд та відокремити півострів від України, — підкреслив Перший віце-прем’єр-міністр України.

За його словами, головним завданням для правоохоронних органів України сьогодні є зосередження всіх зусиль задля того, щоб залишити Україну у своїх кордонах.

— Від імені Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка закликаю вас підтримати нинішню владу та відчути всю відповідальність, яка покладається на Збройні Сили України, — наголосив Віталій Ярема. — Сьогодні люди прагнуть жити в новій країні. В країні, де немає корупції, де на першому місці стоїть верховенство права та повага до людей.

У свою чергу, виконуючий обов’язки керівника оборонного відомства Ігор Тенюх запропонував присутнім вшанувати пам’ять «Небесної Сотні» хвилиною мовчання.

— Шановні генерали, адмірали, військовослужбовці та працівники Міністерства оборони та Збройних Сил! Ми повинні усвідомити, що ніхто крім нас не зможе забезпечити захист нашої держави, її територіальну цілісність і недоторканність, — наголосив Ігор Тенюх. — Сьогодні ми маємо визначити головні пріоритети військового будівництва. Нам необхідно переглянути заходи щодо реформування Збройних Сил України, стратегію військової науки, реформувати оборонно-промисловий комплекс, який має задовольняти потреби Збройних Сил, а не працювати заради свого виживання. Треба підвищити боєздатність військ, яка залежить від патріотизму та професіоналізму наших військовослужбовців. Викорінити корупцію та зловживання.

— Я повністю володію ситуацією у Збройних Силах України. Ми не заплямували себе ганебними діями, які чинилися в державі, зберегли свою честь. Зараз ми повинні об’єднати свої зусилля і працювати як одна велика сім’я, щоб забезпечити захист нашої держави, — підкреслив виконуючий обовязки Міністра оборони України Ігорь Тенюх.

Після завершення заходу новопризначений в.о. глави оборонного відомства заслухав керівний склад Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...