• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • Сили оборони збили російський винищувач Cу-35
  • Кейс Борислава Берези: Державна зрада чи особиста вендета?
  • Мадяр: Кримський рубильник off — 8.07 уражено ключову т-ку входу електрики у Крим з рф
  • СБС нищать логістику росіян на сухопутному коридорі до Криму: уражено 360 одиниць транспорту
  • Вибухи у Татарстані. Палає нафтохімічний гігант в Нижньокамську ВІДЕО
  • Королівські капризи коштують нам демократичного майбутнього
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 08.07.26
  • Мадяр: в Криму 7 липня дрони уразили 5 електропідстанцій та 1 ГРС
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      20.05.20260

      Прощавай євроінтеграція… Кредит, до речі, також бай-бай…

      Recent
      07.07.2026

      Тіло жінки, яку підозрювали у замаху на Єрмолаєва, знайшли під Києвом

      05.07.2026

      ТАК ВИГЛЯДАЄ ЦИНІЗМ

      03.07.2026

      «путін фізично боїться Зеленського» — зі слів Зеленського

    1. Украина
        Featured
        08.05.20260

        Як Цукерман та Міндіч встигли втекти з України?: опубліковано третю серію «плівок Міндіча»

        Recent
        08.07.2026

        СБС нищать логістику росіян на сухопутному коридорі до Криму: уражено 360 одиниць транспорту

        07.07.2026

        Маленький хлопчик на охопленій димом і полум’ям вулиці Вишневого під звуки вибухів заспокоює свою маму

        07.07.2026

        8 танкерів «тіньового флоту» РФ протягом ночі уразили Сили безпілотних систем ВІДЕО

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          07.07.2026

          У Бєлгороді після вибухів стався блекаут

          06.07.2026

          Українські дрони вперше атакували Омський НПЗ

          03.07.2026

          Польща утилізує обіцяні Україні винищувачі МіГ-29

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            08.07.2026

            Сили оборони збили російський винищувач Cу-35

            08.07.2026

            Мадяр: Кримський рубильник off — 8.07 уражено ключову т-ку входу електрики у Крим з рф

            08.07.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 08.07.26

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              06.07.2026

              Український «Петріот», якого не сталося. Чому?

              12.06.2026

              Американський Hornet: ударний БпЛА, що нищить російську логістику

              26.05.2026

              Як знищують український ВПК перед лицем геноциду

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Политика»«Че Гевара»: НАБУ оголосило підозру Чернишову у справі Міндіча

            «Че Гевара»: НАБУ оголосило підозру Чернишову у справі Міндіча

            0
            By Юрий on 11.11.2025 Политика

            НАБУ і САП задокументували, як учасники схеми про корупцію в енергетиці передавали кошти колишньому віцепрем’єр-міністру України Олексію Чернишову, якого у внутрішньому спілкуванні називали «Че Гевара».

            Про це повідомляє НАБУ.

            Чернишов на «плівках»

            Загалом зафіксовано передачу 1,2 млн доларів США та майже 100 тис. євро готівкою — безпосередньо в офісі або у медичній клініці, що належала одному з учасників злочинної організації.

            Останню суму — 500 тис. доларів США — було передано вже дружині «Че Гевари» після того, як він сам став підозрюваним НАБУ і САП у корупційних злочинах.

            Що було на плівках НАБУ?

            Правоохоронці з’ясувало, що на плівках згадки про Че Гевару з’явилися ще в лютому 2025 року — тоді йому збиралися передати 300 тисяч. А вже в березні, під час обговорення передання грошей, особа, на прізвисько Шугармен, згадувала, що зараз «набере Тимуру» (Карлсону) щодо повідомлень від Че Гевари.

            Правоохоронці також зафіксували дзвінок, у якому Карлсон — керівник злочинної організації — узгоджує видачу коштів Че Геварі. Цей дзвінок також датується березнем 2025 року.

            Плівки НАБУ про Чернишова в операції Мідас

            Уже в травні члени злочинної організації обговорювали наступну видачу коштів Че Геварі.Плівки НАБУ про Чернишова в операції Мідас

            Валерiя Сушкова

            Мда.
            НАБУ оголосило підозру Чернишову у справі Міндіча
            Детективи задокументували передачу підозрюваному та його довіреній особі понад $1,2 млн та майже 100 тис. євро готівкою.
            Серед співучасників він мав клікуху «Че Гевара».
            Зазначається, що експосадовець був серед осіб, які відвідували так звану «пральню» — місце, де здійснювалася легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом. Контролювалася «пральня» керівником злочинної організації, викритої вчора НАБУ і САП.
            Клєптоман уже навіть після першої підозри отриманої влітку, від якої його відмазували всім кагалом, не зміг втриматися.
            Останній транш у $500 000 передавали вже з пригодами. На той час Чернишов став фігурантом іншої корупційної справи НАБУ і, вочевидь, почав нервувати.
            Тому «Че Гевара» вирішив не світитися особисто, а відправити по гроші… дружину.
            Яка дійсно прибула в пральню і отримала гроші.
            Найважливіше, як на мене, це те, що із записів набу підтверджується мафіозний характер організації, яка контролює владу.
            Так, віце-прем’єр, одна з найвищих посадових осіб держави, судячи з тону спілкування у реальній ієрархії мафії — дрібна шістка.
            Записи НАБУ показують, як «Шугерман» доволі-таки зневажливо кидає, що «Че Геварі» шкода давати красівиє купюри, сойдьот йому і некрасівих.
            «С его поведением, че гевари я имею в виду, не хочется ему красивые давать»
            Взагалі шугармен має тон спілкування з Чернишовим зневажливий. Той перед ним заісківаєт. Чегевара просить 500 (як домовлялися), але Шугармен в односторонньому порядку вирішує дати лише 300. Але чегевара наполягає. І можна зрозуміти чєловєка: цілим віце-прем’єром забезпечував оборудки банди, торгував таблом, отримав підозру. Друзья кидають? Так дела не делаются.
            Далі Шугармен дзвонить «Карлсону» (Міндічу) для узгодження видачі цього траншу. Вони зневажливо обговорюють наполягання Чернишова, а потім Тімур вєлічаво постановляє «дать».
            Шугерман: «Тімур просит дать туда 500».
            Як бачимо, у мафії неважливі реальні офіційні посади. В рамках мафії віце-прем’єр чернишов — галіма шістка.
            Така історія. Ще одному другу Зеленського дали підозру.
            Олексій Чернишов («Че Гевара») також «дуже близький» до президента Зеленського. Настільки близький, що в січні 2021 року він був єдиним членом уряду, запрошеним на день народження Володимира Зеленського. Яке, за іронією долі, святкували… у квартирі «Карлсона» (Тимура Міндіча).
            Джон Сміт
            На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «ДеМинди.ч? Де Миндич? Ми детективи МидетективинаБ НАБУ Sasha SashaMor Mor BiH ВнпокУкрашн... покинув Ykpaïhy...»
            Судячи з істерик ботоферм Зеленського, які зараз всім обвалюють коментарі в стилі: «вси всьо врьоті!», ясно, що Зеленський обрав тактику робити морду кірпічом. «Володимир Олександрович не міг збагачуватися, адже він лише посивів на війні», — прям наш сивочолий гетьман.)
            Але так не вийде.
            Стороння особа з вулиці без жодних владних повноважень, організувала міністрів і заступників на мільярдні злочинні схеми. Вся країна сидить без світла, бо цим гандонам «шкода грошей, пуста трата» — будувати захисні споруди.
            Тенор: Вони планують продовжувати будувати ці захисні споруди, цифри шалені. Ми будемо ще щось робити чи закінчуємо на тому, що є?
            Рокет: Я би почекав. Але, бл**, якщо чесно — шкода грошей, пуста трата.
            Звісно, цей чорт вже втік і планує жити на лазурних берегах — йому не потрібні укриття для ваших ТЕС за гроші, які він уже намітив вкрасти собі.
            Але від питання нікуди не піти: в чому джерело такої влади Міндіча?
            Цілі призначені Зеленським міністри слухалися якогось лівого утирка і творили мінДічь, яка йшла врозріз з публічним патяканням головного потужніста країни.
            А відповідь проста: слухались саме тому, що джерело влади злодія — дружба з президентом.
            Бо президент гуляє день народження в квартирі цього Міндіча.
            І навіть дуже напевно напившись шампанського ходив сцяти в його золотий унітаз.
            Міністри знали: «бос у курсі».
            Тому і виконували.
            Джон СмітНа зображенні може бути: текст «09.07.2025 ТЕНОР- Так, ПО ЭТим ПО стройкам хотел поговорить с вами. По (1 сл.) и ПО прочим вещам. Они планируют продолжать строить еб чие заХисн, цифры сумасшедшие. Мы будем еще что-то делать, иЛи закончим на том чТО есть? и больше захисные споруды МЫ строить не будем? рОКЕТ Я бы подождал. Ho. бл если чесно, жалко денег, пустая трата. TEHOP TEHOP- Единственный вопрос, В контексте того, чтоб защитить интересы компании это строить самим РОКЕТ Ho y нас же компании нету, Кипр же ж спрыгнул. ТЕНОР Не, одна есть, одна»

            На зображенні може бути: костюм

            ОлексійЧернишов ОпераціяМідас плівкиМіндіча
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              Тіло жінки, яку підозрювали у замаху на Єрмолаєва, знайшли під Києвом

              ТАК ВИГЛЯДАЄ ЦИНІЗМ

              «путін фізично боїться Зеленського» — зі слів Зеленського

              Comments are closed.

              Последние новости
              • 08.07.2026
                18:59
                Сили оборони збили російський винищувач Cу-35
              • 08.07.2026
                18:56
                Кейс Борислава Берези: Державна зрада чи особиста вендета?
              • 08.07.2026
                18:39
                Мадяр: Кримський рубильник off — 8.07 уражено ключову т-ку входу електрики у Крим з рф
              • 08.07.2026
                12:22
                СБС нищать логістику росіян на сухопутному коридорі до Криму: уражено 360 одиниць транспорту
              • 08.07.2026
                12:14
                Вибухи у Татарстані. Палає нафтохімічний гігант в Нижньокамську ВІДЕО
              • 08.07.2026
                11:30
                Королівські капризи коштують нам демократичного майбутнього
              • 08.07.2026
                11:15
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 08.07.26
              • 07.07.2026
                19:14
                Мадяр: в Криму 7 липня дрони уразили 5 електропідстанцій та 1 ГРС
              • 07.07.2026
                19:06
                Мухтар Аблязов: УКРАИНА ПЕРЕЛОМИЛА ВОЙНУ– ПОЛУЧЕН ИНСТРУМЕНТ ПОБЕДЫ!
              • 07.07.2026
                13:48
                Маленький хлопчик на охопленій димом і полум’ям вулиці Вишневого під звуки вибухів заспокоює свою маму
              • 07.07.2026
                13:41
                367 років перемозі українського війська в Конотопській битві
              • 07.07.2026
                13:04
                8 танкерів «тіньового флоту» РФ протягом ночі уразили Сили безпілотних систем ВІДЕО
              • 07.07.2026
                11:21
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 05-06.07.2026​
              • 07.07.2026
                11:01
                Тіло жінки, яку підозрювали у замаху на Єрмолаєва, знайшли під Києвом
              • 07.07.2026
                10:58
                Хто і чому залишив країну без ракетного щита?
              • 07.07.2026
                10:54
                У Бєлгороді після вибухів стався блекаут
              • 07.07.2026
                10:39
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 07.07.26
              • 06.07.2026
                19:10
                СПРАВЖНЄ ОБЛИЧЧЯ РАДЯНСЬКИХ ДИСИДЕНТІВ
              • 06.07.2026
                18:41
                Український «Петріот», якого не сталося. Чому?
              • 06.07.2026
                18:24
                СБС уразили два танкери ВІДЕО
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              25.06.2026

              Мадяр: Очищення Криму від хробаків

              11.06.2026

              Оптоволокно: без шансів для ворога. Робота пілотів «Фенікса» ВІДЕО

              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              14.03.2024

              Наслідки ворожих обстрілів Сумщини ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.