Категории: ВидеоПолитика

Зеленський не виконав власну настанову направляти військкомів на передову, — Бутусов про начальника Одеського ТЦК Борисова

Президент Володимир Зеленський рекомендував відправляти військкомів на передову, проте одеський військком Борисов, у якого знайшли мільйонні статки, продовжує працювати на посаді.

Про це у Facebook повідомив Юрій Бутусов.

«Верховний головнокомандувач Зеленський не виконав власну настанову направляти воєнкомів на передову. Одеський воєнком-олігарх полковник Борисов продовжує працювати на своїй посаді попри знайдення його великих статків. Стало відомо про це ще у квітні. І тоді Верховний головнокомандувач Володимир Зеленський передав міністру оборони Резнікову рекомендацію для головкома Залужного направити воєнкомів на передову», — наголосив журналіст.

За словами Бутусова, Верховний головнокомандувач та міністр оборони мають самі ухвалювати рішення у таких випадках, це їхні повноваження.

«В результаті сталось як завжди — був гучний піар на телемарафоні, що нібито Зеленський відправить воєнкомів на фронт, а насправді нікого не відправили. Ніяких рішень по Борисову та по інших заможних воєнкомах ні президент, ні міністр, армія ні правоохоронці не ухвалюють, бо ніяких порушень не вбачають. Воєнком-мультимільйонер продовжує працювати на посаді. Воєнкомом-полковник працює в одному місті Одеса вже 20 років.

Чомусь полковника Борисова за цей час армія не переводить служити на інші посади і в інші міста, не призначає його у військові частини для отримання командирського досвіду. Навіть після скандалу. Нема ніяких моральних оцінок — хоча чому? Це так треба робити під час війни військовослужбовцям?

Система РЦТК підпорядкована командуванню сухопутних військ, Олександру Сирському. Є головнокомандувач Валерій Залужний. Є міністр оборони Олексій Резніков. Є Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський. Але нема реагування на гучний скандал», — підсумував Бутусов.

Як раніше повідомлялося, у мережі з’явилася інформація, що одеський військком Євген Борисов придбав для своєї матері-пенсіонерки віллу в Марбельї, Іспанія, за 3 млн 950 тис. євро.

————

Розголос сприяє хоч якимсь діям. Зеленський гучно заявив, що доручає Залужному звільнити одеського воєнкома. Це ще зовсім не факт, що звільнять. Адже керівники регіональних цетрів комплектування та соціальної підтримки — такк кострубато перйменували колишні воєнкомати,  не в підпорядкуванні Залужного. Взагалі. Я не буду тут ще раз описувати складну й заплутану систему підпорядкування керівників територіальних відділень, бо публікував тут пару місяців тому розширений аналіз ситуації. Там є пряма відповідальність Сирського із залученням Рєзнікова. А безпосеренє підпорядкування перед Оперативними Командуваннями. Тож Головком лише може передати за командою наказ далі по інституціях для виконання.

І все це схоже на стару історію (тоді про неї вже писав), щоб прізвище Залужного згадувалося в поєднанні з негативними темами й персонажами, що тихо капає на підсвідомість. І посполитим пробують приліпити отакий брудний мазочок, що це все, що сталося — результат бездіяльності саме Залужного, а не улюбленців зєпрідєнта та його самого. (До речі, в списку ієрархії піпорядкування воєнкомів першим значиться саме наш вєрховний…) Підленька схемка. І не вперше застосовується. Згадайте, коли підопічні Єрмака й Рєзнікова розікрали гроші на бронежилети, Зеленський так само публічно й істерично вимагав від Залужного розібратися й виправити ситуацію.

А тепер вишенька на тортик. Минулий наказ Залужному розібратися з нечестивими воєнкомами Зеленський віддавав отак не за адресою якраз тоді, коли попереднього разу виринули оборудки того самого одеського воєнкома Борисова. Його чітко називали на опозиційних каналах. Міша Ткач із УПячки тоді ще наказу не отримав, тож і не розслідував нічого, але розголос був серйозний. Тож, тоді Зеленський так само вимагав від Залужного розібратися й навести лад. Той виконати не міг, бо не мав таких повноважень і передав наказ по команді. А там… А там з тієї самої Банкової наказ виконувати заборонили. Хто ж ріже курку, яка несе брильянтові яйця.

Тому я й зараз не маю певності, чи тут буде хоч якийсь результат. Навіть, якщо звільнять, то скоро можуть тихо поновити чи перемістити. А головне — там же злочинним шляхом заграбастані мільйони євро! І всі, як води в рота набрали: ні ДБР, ні НАБУ команди «фас!» не отримували. Зрештою, в аналогічній ситуації з генералом Мулом навіть щось і повідкривали. А потім позакривали. А його самого поновили на посаді начальника Південного регіонального управління ДПСУ (та сама Одеса!), де він і зараз керує. Тож із Борисовим щось схоже розігрується…

Тарас Чорновіл

Ссаніна в очі добре діє тільки всередині країни, а в нормальному світі таке не прокатує, там немає «єдиного» «Г+Г», господа.
Тотальна і всеосяжна брехня вже давно стала візитівкою «нових ліц» і є не меншою загрозою державі, ніж кремль.
…….
Взагалі є бодай хоч один напрямок, в якому б вони не брехали?
Як. Це. Задовбало.
Досить брехні політиків, яка завжди (завжди!) призводить до крові.
Я стєсняюсь спитати ……. Ну а як нам ссcка реагіровать??!!!!!!
Як нам реагувати, нешановна влада, на повальне крадівництво блять вашими казнакрадами, які заскочили в ваш зелений трамвайчік на портретє зеленського. Агов … де там белецкій?? А хто там відповідальний за мустафу з лещенком і прочими шабуніними?? Марічка падалка, де там твій пі-дюк, куди він свого язика встромив, що ні пари з вуст? А как дисал, как дисал! А що там з йулею тімошенко? Ееейй йууууляяя, ти там жива?? Пи-дани хоч щось, для прилічія, бо без тебе пи-дять, а ти в рот медуз дубайських набрала і мовчиш як скумбрія по восімь. Потикайте йулю палкой, вона там хоч газ з дупи виділяєт, чі геть на пляжу арабськом згоріла за родіну? А де блять тягнибок? Де цей бичій глаз курва, мо де на фронті проривом командує? А фаріон чому ротяку затулила? Неначе як комуністичний суботнік організувала та брьовна для наших бліндажів носить?? І це я не кажу за притулу, з чмутом. А тут ще і демсокира виявляєця щось там белькоче про цивілих. Якесь дітя курчаве трегубов, якій портянки в очі не бачив, раптом професійним військовим виявився)). Ти др-щ трегубов, ти ссcка шляпа на панаму, а не офіцер. Скажи мені, це хто там у вас звання роздає? Лейтенант баканов? … Ти блять поняття зеленого не маєщ, що таке армія, а вже на погонах фланіруєш. Давай спробуй у мене запитати чому я не на фронті.. я тобі відповім, що коли ти над мамкіной піськой каплей висів, я вже був з нагородой за бойові заслуги… моли бога свого журналістського, що я не твій командир. Заруби собі на носі, що ти піджак в клєточку цивільний, а не офіцер.
Влада пи-дить все що бачить, під пильним оком самого важного поважного преЗЕдента, а винуваті ми, бо срачі розводимо.
Та не срачі ми блять розводимо, а просто ох-єваємо з текущего момєнта. Бо ви спочатку ворога впустили, потім про-бали, потім спи-дили, потім в кросівки нарядилися, а винувато НАТО що вас туда брати стидно. Як вас блять взяти в НАТО?? Щоб ви з вашими талантами усе НАТО обікрали??? Ну вибачте…. хуть! вам а не НАТО. У НАТО також очі є, як і у нас.
Срачів нема, там де влада не дає поводу. А не там де барабани в бомбосховища якіх не існує, Клічко купувати заважає.
Не шановна влада, слухай сюди. Імунітет тільки зеленський ваш має, а сидіти вам доведеця. Бо наш «срач» це явище природне і вічне ще з часів, як княгиня Ольга древлян в бані спалила, а ваше барижнічєство на крові ще будуть нащадки в академіі мусоров вивчати, як приклад тотальної безкарності що привела до громадянського СРАЧА.
Думай тє. Черкєс на звʼязку. Будуть питання — пишить, я вам ссука відповім, хто кому рабіновіч.

 

Последние новости

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 27.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

16 часов назад

Ракети «Фламінго» вдарили по оборонному заводу у Волгограді

Сили оборони України, за повідомленнями українських моніторингових ресурсів, завдали удару по АТ "ФНПЦ "Титан-Баррикади"" у Волгограді крилатими ракетами FP-5 "Фламінго". …

17 часов назад

Тотальний дефіцит бензину в Іркутську

Ситуацію на окупованому півострові Крим погіршується щодня. Люди розповідають про відсутність бензину, черги, відключення електроенергії, перебої зі зв'язком, порожні полиці…

1 день назад

Треті роковини вбивства росіянами Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова

24 червня 2026 року – треті роковини вбивства двох українських підлітків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова в тимчасово окупованому Бердянську.…

1 день назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 26.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

2 дня назад

Крим без води. Кому потрібна Каховська гребля

До 2014 року Автономна Республіка Крим та місто Севастополь були глибоко інтегровані у водогосподарський комплекс материкової України. Історично Крим –…

2 дня назад