Категории: Политика

Заступник голови ОП Тимошенко пообіцяв передати у прифронтовий регіон подарований американцями Chevrolet Tahoe

Подарований американськими благодійниками Chevrolet Tahoe, на якому довший час їздив Кирило Тимошенко, обіцяють відправити за призначенням – у прифронтовий регіон

Про це на своїй сторінці у Facebook пише заступник голови ОП Кирило Тимошенко.

Він зазначив, що використовував Chevrolet Tahoe як службове авто і воно перебувало на балансі Державного Управління Справами.

«За останні місяці проїхав на цьому автомобілі близько 40 000 км в робочих поїздках по всій Україні. Надалі користуватись цим авто не буду. Звернувся до ДУСу щодо передачі цього автомобіля в один із прифронтових регіонів, де він буде використовуватися в гуманітарних цілях», – пише Тимошенко.

  • Нагадаємо, згідно з розслідуванням Bihus.Info Кирило Тимошенко використовує як службовий автомобіль новий люксовий позашляховик Chevrolet Tahoe, який американська компанія General Motors передала Україні для гуманітарних потреб і вивезення людей з зони бойових дій.
  • ​​ЛЕЩЕНКО ВИПРАВДОВУЄ КИРИЛА

    Сірожа Лещенко дав геніальне пояснення чому Кирило Тимошенко їздить на джипі Шевроле-Тахо переданому компанією «Дженерал Моторс» для гуманітарних місій. Пояснення таке. Джипів передано більше 50 одиниць. Передали їх з гуманітарною метою, а не для військових. А значить (увага!) джипи будуть десь возити чиновників. А тому, що поганого, мовляв, що на Джипі їздить Тимошенко?

    Подивіться, мовляв, каже Лещенко, чиновники з Генштабу і Міноборони теж на Шевроле-Тахо їздять!

    По-перше, якби про використання джипів кореша Сірожи Лещенко справді поговорили б з військовими, вони дізналися б що у сірій зоні в уже роздовбаних артою селах все ще перебуває чимало цивільних, в т ч з бабцями, дідусями, жінками і дітьми. І по розбитих дорогах (а тим більше по грунтовках) цивільним транспортом їх уже не вивезти, бо все розбито і розмокло. Цивільний транспорт просто застрягне в багнюці.

    Так, витягти людей звідти може армійська бронетехніка. Але за цивільними її ніхто не відправить, бо по-перше бронетехніка перебуває на позиціях в обороні. По-друге бронетехніка це пріорітетна ціль для ворога, одна тільки поява БМП або БТР біля хати цивільних може наробити біди.

    У цих умовах Шевроле-Тахо зі знаками Червоного Хреста для евакуації цивільних (тим більше, хворих та поранених) і їхнього майна став би незамінним. І це лише один приклад. Але…

    Сірожа Лещенко нас переконує, раз машина для гуманітарної місії значить буде возити чиновників. І киває на Генштаб, там мовляв теж їздять!!

    По-перше ХТО їздить? Шаптала? Муженко? Хто? Немає відповіді. Тобто можливо, що Лещенко просто нам бреше.

    По-друге, після такого хай Лешенко, «лещенки» і їхні зелені куратори з ОПУ розкажуть нам що між Офісом президента і Залужним нема конфлікту. Ми оце як раз бачимо.

  • Печера Дракона

    Ці зеленські мародери дійсно думають, що війна все спише???

    Мало того, що вони вихваляються тим, як замість озброювати армію, розвивати ракетну програму, поповнювати сили ППО, боротися з ковідом, стимулювати бізнес, наповнювати соціальні програми, тупо крали мільярдами доларів на своєму дорожньому крадівництві! Вони навіть каплі жалю та покаяння не відчувають, що власною безвідповідальністю накликали війну й разом з путіним убили сотню тисяч українців, а мільйонам принесли злидні, горе, вигнання!

    Вони ще й зараз у ці страшні місяці війни, коли вижебрують у всього світу зброю, яку самі не виготовляли, коли замість держави волонтери одягають, взувають та озброюють армію, коли їхній Шмигаль шантажує захід, що «не дасте більше грошей, то я перестану нашим громадянам платити пенсії й зарплати», то вони саме зараз для того, щоб потішити власне самолюбство, друкують на шикарному папері гросбухи із брехливим самовихвалянням свого ж власного мародерства!

    У мене нема слів, як цю падлючість ще охарактеризувати. От я навіть зрозуміти не можу, як можна бути настільки підлими й мерзенними нелюдами?..

    А вони ж інакше не можуть. Не можуть не красти, не можуть не зловживати службовим становищем, не можуть не мародерити, привласнювати, офшорити виводити… Вони саме для цього й лізли по трупах до влади. Тільки для цього. І вони психологічно налаштовані лише на це. І тут не має значення, чи ти заступник голови президентського офісу, чи просто муж першої Маші країни (яка сидить з Бубочкою в одному кабінеті), головне, що ти наближений чи учасник цієї влади, бо вона переконана, що має мандат на пограбунок країни.

    Я не знаю, чи існує генетична схильність до злодійства, але вони самі себе виховували й формували з таким прицілом, що от колись настане момент, ти витягнеш козирного туза і попливе… І їм попливло. Ми за це дорого заплатимо. І річ не в тому, що замість пристосованого укріпленого автомобіля людей з фронтових міст вивозили, а лікарів, рятувальників туди везли на розбитих бусиках і скільки там загинуло людей через відсутність шансу на порятунок. Наші ж партнери, які надавали допомогу, все фіксують. І жорсткий меморандум Вікторії Спартц виявився тільки фальш-стартом, усе попереду..

  • Тарас Чорновіл

Последние новости

Порожні полиці супермаркетів та закриті кафе в Криму

==== Як Кремнієва долина допомогла Україні отримати технологічну перевагу у війні з РФ Україна посилює тиск на РФ не лише…

42 минуты назад

Уражено нафтобазу «Полтавська» у Краснодарському краї РФ та радіолокаційний комплекс «Скала-М» в окупованій Керчі, — Генштаб

Уражено нафтобазу в Краснодарському краї, мости та радіолокаційний комплекс “Скала-М” ⚡️В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на…

42 минуты назад

«Двохсотий» водій-росіянин лежить на асфальті поруч зі своєю вантажівкою ВІДЕО

У соціальних мережах поширили відеозапис, знятий водієм російського вантажного автомобіля під час руху автодорогою у напрямку тимчасово окупованого Маріуполя. На кадрах зафіксовано наслідки вогневого…

4 часа назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 25.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

4 часа назад

Том Купер: звіт про війну в Україні за 22 червня 2026 року

Не знаю, як ви, але я вважаю себе «щасливчиком» — хоча б тому, що мені не треба щоранку їздити на…

20 часов назад