Категории: Украина

Війська РФ завдали ракетного удару по Києву

Зранку 12 лютого 2025 року війська РФ завдали ракетного удару по Києву. Ворог бив балістикою.

Про це повідомляє пресцентр КМВА.

За оперативною інформацією, у Соломʼянському та Святошинському районах Києва зафіксовано загорання на дахах житлових будинків.

Внаслідок ворожого обстрілу зафіксовані падіння уламків та руйнування в різних районах міста:

  • Оболонський район – пожежа в офісній будівлі з 7-го по 1-й поверх. На жаль, загинула 1 людина.
  • Голосіївський район – масштабна пожежа складської будівлі на площі 600 кв. м.
  • Святошинський район – падіння уламків, обійшлося без постраждалих.
  • Солом’янський район – пожежа на даху багатоквартирного будинку.

За інформацією мера Києва Віталія Кличка, станом на 5 ранку було зафіксовано пожежі в Голосіївському, Подільському та Святошинському районах. В Оболонському — палає на території промзони. Попередньо — пошкоджені будівлі поряд. Всі служби прямують на місця.

«В Оболонському районі наразі один загиблий. Та вже троє постраждалих, двох із них медики госпіталізували, одному — надали допомогу на місці. Зокрема, в Оболонському районі постраждала — 9- річна дівчинка. Її теж госпіталізували медики», — уточнив Кличко.


ФОТО: Yan Dobronosov

Пізніше у ДСНС заявили, що в Оболонському районі внаслідок удару загинула 1 людина, 4 постраждали, серед них дитина.

В частково зруйнованій офісній будівлі рятувальники ліквідували пожежу.

Офіс генпрокурора розпочав досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).

рф завдала ракетного удару по Києву: є загиблий, поранено 4, серед них 9-річна дитина. У 3-х районах пожежі.

Тим часом, антидержавна ширка «слуг», опзж, заМайбахБєні і Йуля проголосували за закупівлю 2-х старих російських реакторів для ХАЕС через лобіювання агентів кремля з ОПи.

Цей $1 млрд. піде на ракети проти українців.

Леусенко

Побачила в однієї «української» блогерки, що вона транслює на свою багатотисячну авдиторію після ночі масованого обстрілу Києва російською балістикою.
«Настроєніє зає*бісь, потому что лічно в мой дом ракєта нє прілєтєла» — розказує вона, і в кінці всього спічу додає: «і вообщє, война трєтій год, так что хватіт страдать, радуйтєсь жизні».
Ця кобіта (і такі як вона) жили до 24 лютого 2022 року так, наче в Україні ніколи не було і немає ніякоії російської агресії: толерували і просували все російське, обурювалися законами про мову, влаштовували вечірки в День памʼяті жертв Голодомору, не вилазили з ресторанів російських власників, ходили на концерти Басти і Успєнской, агітували за Зеленського, який обіцяв «мір» з Росією тощо тощо.
24 лютого вони сильно обісралися. Почали раптом кричати, що Росія агресор, зверталися до своїх підписників з Росії (яких в них була більшість), постили/шерили новини про війну з хештегами і закликами «закрити небо», «Росія терорист», робили збори на українську армію, і навіть з переляку перейшли на українську мову.
Переляк у цих людей став проходити на другому році війни, а на третьому відбувся остаточний відкат до 2022: знову російська мова, російська музика, російський контент, знову «жити своє найкраще життя» і наплювати, що там відбувається за межами їхнього будинку/родини/бульбашки. Знову у війні винні політики і військові — нехай самі з усім цим якось розбираються.
Мабуть (власне, точно) цим людям: без військових/добровольців у родині, без принципів, без емпатії, без мізків і ще багато без-без-без чого жити набагато простіше, ніж нам — «упоротим» націоналістам, «радикалам» і патріотам.
І ось живуть ці люди своє «краще життя», не задумуючись про те, де і куди прилетіла сьогодні та російська ракета (головне ж, що не до них!) і як, наприклад, їхнє прослуховування російської музики повпливало на це. А завтра, коли (не дай боже) перед їхнім будинком повісять триколор, для цих людей нічого не зміниться, навіть стане легше: ніхто «не заставлятиме» їх та їхніх дітей говорити українською мовою, ще й Пушкіна повернуть у сквер, біля якого вони так любили гуляти.
От ви кажете: не діліть людей. Я не ділю, вони самі чудово діляться: на притомних і малоросійських довбой*обів, які вірять у «справедливий мир» з Росією та досі живуть у парадигмі «какая разніца».
І прірва все ширшає.
Даруйте, але накипіло, особливо після важкої ночі на майже четвертому році безперервного терору і геноциду мого народу, після якої особисто мені дуже важко радіти життю лише тому, що не прилетіло в мій будинок.

Последние новости

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 26.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

7 часов назад

Крим без води. Кому потрібна Каховська гребля

До 2014 року Автономна Республіка Крим та місто Севастополь були глибоко інтегровані у водогосподарський комплекс материкової України. Історично Крим –…

20 часов назад

Хто і чому залишив країну без ракетного щита?

Україна могла зустріти 24 лютого сотнями ракет. Хто і чому залишив країну без ракетного щита? У період з 2014 по…

23 часа назад

«Східна Малопольща» як польська «Новоросія»

«Східна Малопольща» як польська «Новоросія»: Чому Київ не має права мовчати Сучасний колоніалізм не потребує окупаційних адміністрацій чи військових гарнізонів.…

24 часа назад

Білорусь завершує будівництво воєнної інфраструктури вздовж кордону з Україною

Президенту Володимиру Зеленському доповіли про фактичне завершення будівництва військової інфраструктури, доріг та баз зберігання боєприпасів вздовж українського кордону в Білорусі, що…

24 часа назад

Багатокілометровий затор перед Керченським мостом. СУПУТНИКОВІ ФОТО

Перед Керченським мостом в окупованому Криму утворився багатокілометровий затор.  Про це пише проєкт "Схеми". Що відомо? На супутникових фото за 24 червня…

24 часа назад