Категории: Мнение

У нашій крові гідність, а не підлість

Єрмак:
— Сьогодні в мене немає особистих ворогів, але є вороги моєї держави.
І їм я хочу сказати: не дочекаєтесь! Все буде добре у нашої країни, зміни незворотні.
.
Ой, я про таке вже читав в історії.
Був там один — казав:
— Франція — це я.
Або ще один:
— Ми, Нікалай Втарой.
.
Вони з Вовчиком щось таке курять, що побочним ефектом у них нарцисизм.
От просто впевненість у тому, що вони єта фсьо.
А ось я ненавиджу Єрмака. Саме через його методи управління і демонстартивне захоплення інституцій в Україні.
За фаворитизм. Бо де ще в Європі офіс-менеджер роздає вказівки бойовим генералам, міністрам і депутатам?
.
Це про ці методи управління він говорить, що зміни незворотні?
Ні Єрмак, в Україні такі методи не пройдуть.
І я ворог і таких методів, і тих, хто такі методи управління впроваджує.
І це ми любимо Україну і боролися за неї, поки Андрюшка з Вовокою косили армію.
Це наш день, бо у нашій крові гідність, а не підлість.
Україна пережила так багато, що ще одного єрмака переживе точно.
Віктор Бобиренко
Я повірю лише тому актору, який зміг пережити та пропустити через свою душу пережите. Коли його голос, його очі, сенс його слів кричить про правду.
Він каже: «нам не треба задирати носа, але й не треба опускати очі».
Він каже про Стуса, про 90-ті, про Майдани, про окопи.
Про полонених українських моряків, які голосно сміялися, сідаючи в російський автозак: «на Одесу! А потім звернеш до Коблєво, зупинимось на каву!» І ці моряки — приклад переможців, а не переможених.
Він читає з папірця звернення до мешканців українських міст, а до «пацанов Юго-Востока» чомусь російською, немовби вони там, на «юго-востоке», якісь обділені розумово, бо не розуміють мови рідної країни.
Я повірю актору, який розуміє, про що він говорить людям. Повірю людині, якій боляче. Повірю тому, хто бачив своїми очима. Повірю, якщо така річ, як ГІДНІСТЬ, буде наповнювати того, хто про цю гідність розповідає іншим, і каже «МИ».
Він каже: «МИ з вами вільні». Він каже: «МИ маємо гідність». «МИ» — немовби має до гідності та волі якесь відношення, ким би він не був — президентом чи двірником.
Не важливо, ким ти працюєш. Не важливо, які статки в тебе є. Зовсім не важливо, як ти виглядаєш та у що одягаєшся, які в тебе досягнення та яка популярність, чи всього цього взагалі немає.
Все, що має значення — гідність. Чи є вона в тебе, і тоді всі твої вчинки — це вчинки саме вільної, незалежної, сильної людини.
Чи в тебе немає гідності. І тоді не варто самостверджуватися за рахунок справжнього Українця.
Не треба.
Не тобі.
Не в цей день.
Моя глибока шана всім тим, хто відстоював та сьогодні відстоює нашу незалежність.

Последние новости

Порожні полиці супермаркетів та закриті кафе в Криму

==== Як Кремнієва долина допомогла Україні отримати технологічну перевагу у війні з РФ Україна посилює тиск на РФ не лише…

4 часа назад

Уражено нафтобазу «Полтавська» у Краснодарському краї РФ та радіолокаційний комплекс «Скала-М» в окупованій Керчі, — Генштаб

Уражено нафтобазу в Краснодарському краї, мости та радіолокаційний комплекс “Скала-М” ⚡️В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на…

4 часа назад

«Двохсотий» водій-росіянин лежить на асфальті поруч зі своєю вантажівкою ВІДЕО

У соціальних мережах поширили відеозапис, знятий водієм російського вантажного автомобіля під час руху автодорогою у напрямку тимчасово окупованого Маріуполя. На кадрах зафіксовано наслідки вогневого…

7 часов назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 25.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

7 часов назад

Том Купер: звіт про війну в Україні за 22 червня 2026 року

Не знаю, як ви, але я вважаю себе «щасливчиком» — хоча б тому, що мені не треба щоранку їздити на…

23 часа назад