Категории: ВидеоВПК

Радар БУРШТИН-1800 отримав вітчизняне шасі КРАЗ

Під час випробувань модернізованих зенітно-ракетних комплексів “Тор” та “Куб” на Державному випробувальному полігоні “Ягорлик” у Херсонській області була помічена нова українська радіолокаційна станція УКХ діапазону AMBER-1800.

Вона призначена для автоматичного виявлення повітряних об’єктів, виявлення їх поточних координат по азимуту та дальності, а також видачі радіолокаційної інформації користувачу.

На відміну від представленої раніше станції ця була змонтована на вітчизняному шасі КрАЗ-7634:

РЛС AMBER-1800 на шасі КрАЗ

Самохідне шасі КрАЗ-7634НЕ, вантажопідйомністю 27 т, призначене для монтажу важкого спецобладнання. Від своїх попередників воно відрізняється більш потужним – 460 к.с. – двигуном та автоматичною коробкою передач, максимальний крутний момент якої розрахований на 2500 Н/м. Таке агрегатування спільно з прохідною трансмісією дозволяє реалізувати високі тягово-динамічні характеристики автомобіля.

Шасі КрАЗ-7634НЕ Фото: КрАЗ

Автомобіль, із компонувальною схемою «кабіна перед двигуном», має монтажну довжину рами 8080 мм, зовнішній мінімальний габаритний радіус повороту – 14 м. Шасі має першу і другу керовані осі, всі мости – ведучі. Рульовий механізм – інтегрального типу з вбудованим гідравлічним підсилювачем, який дозволяє знизити зусилля на рульовому колесі до 10 кгс, що значно знижує стомлюваність водія. Повний привід усіх коліс забезпечує експлуатацію цього самохідного транспортного засобу в умовах бездоріжжя.

Раніше це шасі було обрано для пускової установки ракетного комплексу “Нептун”, згодом стало відомо про використання в майбутньому саме КрАЗ-7634НЕ як носія для ракетного комплексу “Вільха”.

До цього публічно демонструвались зразок встановлений на напівпричепу:

Станція розроблена українськими спеціалістами фірми “Аеротехніка-МЛТ”.

Радіолокаційна станція AMBER-1800 виконує наступні функції:

• виявлення, відображення та автоматичне визначення координат азимуту та дальності повітряних об’єктів
• автоматичний супровід трас повітряних об’єктів та розрахунок параметрів їх руху
• автоматичне керування радіовисотоміром, оснащеним екстрактором А-1000Н, розрахунок та прив’язка висоти до площини координат
• автоматична видача радіолокаційної інформації по телефонному каналу користувачу
• документування радіолокаційної інформації
• контроль технічного стану та діагностика основних складових РЛС

В радіолокаційній станції використовується твердотільний передавач та приймач.
mil.in.ua

Последние новости

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 25.04.25

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.04.25 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

2 часа назад

Валерій Чалий: «Найгірше ще попереду, ми в смузі воєн»

Ідея так званого перемир'я – це прояв слабкості ЄС та США, завдяки якій Путін повірив у свою можливість погрожувати далі,…

19 часов назад

Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 23.04.2025

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 23.04.2025 1. росія розпродає свій газ Китаю зі знижкою майже 40%…

23 часа назад

Світлана Москвич: Ненавиджу цю війну

Світлана Москвич: Ненавиджу цю війну. Ненавиджу цей тиловий цирк. Ненавиджу це все є*буче «патріотичне шоу» на крові пацанів. Пацани гинуть.…

23 часа назад

Найпростішою поступкою для Зеленського має бути Крим, — радник Трампа Сакс

Радник президента США Дональда Трампа з питань штучного інтелекту та криптовалют Девід Сакс вважає, якщо президент України Володимир Зеленський не…

24 часа назад