20 августа на центральной улице Киева — Крещатике состоялась репетиция военного парада, который пройдет 24 августа в День Независимости Украины.
На репетиции была авиация ВСУ.
P.S. На репетиції військового параду до Дня Незалежності вперше була показана машина управління вогнем артилерії комплексу автоматизованого управління (КАУ) «Оболонь-А», розробки та виробництва Львівський завод «ЛОРТА», що виконана на шасі багатоцільового тягача МТ-ЛБу.
КАУ «Оболонь-А» – це автоматизована система управління нового покоління і високого інтелектуального рівня. Під час розробки блоків машин комплексу використана сучасна елементна база провідних зарубіжних виробників.
Машина управління вогнем артилерії 1В26-1 дозволяє у автоматичному режимі здійснювати планування вогню, передачу цілевказівок кожному вогневому засобу, розгортання бойових машин з маршу і відкриття вогню за декілька секунд.
Також вона обладнана панорамним прицілом ПНК-6, який дозволяє визначати цілі вночі на відстані до 4000 метрів завдяки тепловійзійному каналу. Також приціл оснащений лазерним далекоміром, який може визначати відстані до об’єктів на відстані у 9500 метрів.
Розробниками комплексу «Оболонь-А» озвучується, що навіть без змін дальності і точності стрільби самих артсистем може підвищити ефективність вогню дивізіонів і батарей у 2-5 разів.
mil.in.ua
P.P.S. НА ПАРАДІ У КИЄВІ ПРОЙДУТЬ МОДЕРНІЗОВАНІ ТАНКИ Т-64БВ
На репетиції параду у Києві, на вулицях міста були помічені модернізовані танки Т-64БВ. Ця оновлена техніка, разом з Т-84У, та Т-84 «Ятаган» проїде Хрещатиком на День Незалежності України.
На відміну від старої версії «БВ», у танка відсутній звичний інфрачервоний освітлювач, розташований на башті зліва від гармати. Замість нього встановлені додаткові елементи ДЗ. Це пов’язано з тим, що радянський приціл ТПН1-49-23 був замінений на більш сучасний, український — ТПН-1-ТПВ. Цей приціл виробляється компанією «Трімен-Україна». Він має власний тепловізійний канал, завдяки чому додаткове підсвічування танку непотрібне.
Ще однією зміною в Т-64БВ стало встановлення новітньої системи супутникової навігації СН-4215, виробництва Державного підприємства «Оризон-Навігація». Візуально це можливо помітити завдяки зовнішній антені типу SMART, що розташована на башті танка за люком командира.
Окрім цього, модернізація торкнулася й систем зв’язку Т-64БВ. На українські бойові машини були встановлені нові цифрові радіостанції «Либідь К-2РБ» (ліцензійна копія «Моторола»), які забезпечують надійний зв’язок на дистанції до 70 кілометрів, який, до того ж, захищений від перешкод та перехоплення. Виготовленням радіостанцій займаються на київському підприємстві «Доля і Ко. Лтд».
Варто нагадати, що ця модифікація Т-64БВ вперше була представлена у 2017 році. Оновлені машини отримали танкісти 14 ОМБр. На таких машинах українські танкісти змагалися з сучасними західними танками на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2017.
defence-ua.com
Ідея так званого перемир'я – це прояв слабкості ЄС та США, завдяки якій Путін повірив у свою можливість погрожувати далі,…
Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 23.04.2025 1. росія розпродає свій газ Китаю зі знижкою майже 40%…
Світлана Москвич: Ненавиджу цю війну. Ненавиджу цей тиловий цирк. Ненавиджу це все є*буче «патріотичне шоу» на крові пацанів. Пацани гинуть.…
Радник президента США Дональда Трампа з питань штучного інтелекту та криптовалют Девід Сакс вважає, якщо президент України Володимир Зеленський не…
Новости из США. Вторник, 22 апреля 2025. • Рубио не едет в Лондон и что стоит за американскими предложениями •…