Категории: Мнение

Мирослав Гай: Несправедливість, яка демотивує

Я не пишу останнім часом багато постів.

Події розвиваються шалено.

Є багато несправедливості, яка демотивує.

У 22-гому році пішло багато ветеранів у бригади, у нашій 1 Окрема Бригада Спеціального Призначення ім. Івана Богуна , яка отримала Прапор з рук Президента, були ветерани ампутанти з військовим стажем, було купа людей з вислугою, з трьома неповнолітніми дітьми, були люди за 60, за яких ми просили подовжити службу, всі були мотивовані, а тепер демотивовані.

Багато звільняються.

Жоден закон про мобілізацію не добере людей, бо є об’єктивні речі, які демотивують.

Аби мотивувати людей, ми маємо робити просту річ — показати ефективність їх задіяння, забезпечення, їх цінності, як людей.

Для цього потрібні:

А) Визначення реальної цілі, цілей.

Б) Планування. Як ми цілі досягнемо мінімальними втратами ресурсу.

В) Комунікація. Пояснити задачі виконавцям.

Г) Ресурс. Забезпечити матеріально-технічними засобами для досягнення цілей усіх виконавців.

Д) Контроль.

У нас у Державі проблеми у А, Б, В і Г, а тепер і Д.

У нас ставляться різні цілі і контроль. І навіть там де забезпечення більш менш, ми не зможемо мотивувати через брак, планування та комунікації. Так не працює.

У мене було багато випадків, що я досягав цілі без пункту Б або Г. Але це скоріше рідкість. Але без А, В і Д — ніколи.

А в нашій Державі не поставлена реальна мета, немає планування, бо нам вже сказали, що немає другого плану, а мало б бути, як мінімум три, є брак комунікації, брак ресурсів і немає реального контролю.

Це означає програш. Не досягнення мети, бо її немає. Це процес заради процесу.

Я дуже хотів би аби політичне керівництво озвучило мету.

Для мене метою є збереження Держави, Нації та українців, як населення цієї країни.

Під це я планую своє життя. Під ці цілі я будую комунікацію з однодумцями та рідними. Під це я організовую ресурси.

Держава теж має оголосити цілі, плани та застосовувати обмежені ресурси на досягнення цих цілей. Ми маємо з державою іти в одному напрямку, чи не так?

Бо здається, що Держава не має цілей, а відповідно і обмеженні ресурси розподіляє бозна як.

Мені легше б було, аби прозвучала фраза Черчілля » Я Вам пропоную тільки кров, працю, сльози та піт». Але ж і цього не звучить. 

Мирослав Гай

Фронтмен гурту ТіК Віктор Бронюк озвучив прописну істину:

якщо сантехник погодився на операцію на серці, чи танцюрист викладає дітям математику, — то це вбивця та моральна потвора.

Якщо паяц з підмостків ворога пішов у президенти під час війни — він вбивця-негідник, позбавлений честі.

***

Ukrainian@ukrainiansfirst:

«Погодитись під час війни на посаду преЗЕдента без досвіду та найменших уявлень про держуправління, не маючи військового досвіду, це злочин перед українським народом».

Олег Леусенко

Последние новости

Тотальний дефіцит бензину в Іркутську

Ситуацію на окупованому півострові Крим погіршується щодня. Люди розповідають про відсутність бензину, черги, відключення електроенергії, перебої зі зв'язком, порожні полиці…

5 часов назад

Треті роковини вбивства росіянами Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова

24 червня 2026 року – треті роковини вбивства двох українських підлітків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова в тимчасово окупованому Бердянську.…

5 часов назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 26.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

17 часов назад

Крим без води. Кому потрібна Каховська гребля

До 2014 року Автономна Республіка Крим та місто Севастополь були глибоко інтегровані у водогосподарський комплекс материкової України. Історично Крим –…

1 день назад

Хто і чому залишив країну без ракетного щита?

Україна могла зустріти 24 лютого сотнями ракет. Хто і чому залишив країну без ракетного щита? У період з 2014 по…

1 день назад

«Східна Малопольща» як польська «Новоросія»

«Східна Малопольща» як польська «Новоросія»: Чому Київ не має права мовчати Сучасний колоніалізм не потребує окупаційних адміністрацій чи військових гарнізонів.…

1 день назад