Микитась заявив під запис НАБУ, що його діяльності допомагає заступник голови Офісу президента Олег Татаров, і що він контролює голову Київської організації партії Слуга народу народного депутата Лесю Забуранну, обрану по округу 216.
У Вищому антикорупційному суді відбулось резонансне засідання стосовно обрання запобіжного заходу для бізнесмена Максима Микитася, підозрюваного у пропозиції хабаря у 22 мільйони євро меру Дніпра Борису Філатову.
Серед доказів детективи НАБУ оприлюднили розмову Микитася з Філатовим, де бізнесмен переконував мера, що має потужні зв’язки у діючий владі, і може гарантувати підтримку запропонованій схемі через свої діючі контакти.
Зокрема, Микитась заявив, що:
«Ну вот Олег Татаров. В 14-м году мы близко дружили. Сейчас меньше встречаемся, но тем не менее, он там много помог по этим. Это он помог. Я не скрываю этого».
«Це з контексту він говорить про повернення активів «Укрбуду» — зробив резюме прокурор САП, який зачитував десятки сторінок розмов Микитася та Філатова.
Про зв’язки у Кабміні Микитась висловив упевненість, що запропоновану ним схему має підтримати віце-прем’єр-міністр Ольга Стефанішина.
Не менш скандальним є оцінка Микитасем своїх тісних зв’язків з народними депутатами та депутатами Київради:
«Плюс у меня еще есть хорошие отношения с киевскими, я несколько депутатов провел. Например, Леся Забуранная. Она глава Слуги народа в городе Киеве. Мы очень много волонтерим вместе».
Голова Київської міської організації Слуги народу Леся Забуранна обрана по округу 216 міста Київа.
Микитась, нагадаю, вже є звинуваченим по справі НАБУ, по якій він спочатку дав показання проти Татарова, але потім під тиском Татарова не подав скаргу на нього, і відновив, як ми почули, робочі стосунки із заступником голови ОП. Думаю, усім зрозуміло, що усі керівники в будь-якій демократичній країні, де існує парламентський контроль, розподіл та незалежність гілок влади, вже б давали пояснення журналістам та намагались виправдатись перед неминучою відставкою.
Але в Україні боротьба з корупцією — це не справа усієї держави, це справа окремих антикорупційних органів, які мають з цим боротись попри організований спротив усього держапарату. А інші керівники у владі сидять собі тихо і вичікують команди, що їм робити в даному випадку. Велика слабкість держави під час страшної війни.
Подивіться самі цю реальну політику, справа Микитася відкриває багато цікавих сторінок.
За результатами заслуховування Микитася Вищий антикорупційний суд призначив запобіжний захід у вигляді арешту або заставу у 260 мільйонів гривень.
Для мене фото президента з українськими біженками у Чехії – одне з найсумніших фото цієї великої війни. Щоб передати весь…
У Львові відвідувачка банку накинулась із образами на ветерана, якого зголосились обслуговувати поза чергою, як того вимагає закон. Вона спершу…
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 06.05.25 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…
Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 04.05.2025 1. У 2025 році військові витрати росії сягнуть майже 15,5…
Кабінет безпеки Ізраїлю під головуванням прем’єр-міністра Нетаньягу вчора ввечері одноголосно схвалив оперативний план наступного етапу кампанії в секторі Газа, який…
В понеділок, 5 травня, через рішення країн ОПЕК+ збільшити квоту на видобуток нафти, ціни на ф’ючерси передових брендів втратили по…