Знаєте що найбільш смішно? Частина ЗЕботів, які виправдовують Резнікова самі збирають кошти для ЗСУ — як волонтери. Тут збирають, аби там крали. Зрозуміло?
Це зараз, в розпал війни, знаючи що до закупівель МО особлива увага, вони примудрились вивести дурні мільярди замість поставляти снаряди — уявляєте що робилось на початку конца епохі?
Недарма тоді зривались держоборонзамовлення, і я думаю якщо глибше копнути в 2020-2021, то 8,9 мільярди здаватимуться квіточками, а відповідно стане ясно як білий день чому згортались ракетні програми, переозброєння, забезпечення і реформування армії в цілому.
……………..
Цього не помічали (або робили вигляд, що не помічають) всі, хто раніше роками верещав про «свінарчуків» з «наживанням», та досі святкує перемогу над президентом Порошенком — і от наслідки вигрібаємо всі вмєстє, та схоже вигрібатимо ще довго, раз подібне в принципі можливо в цих умовах.
Наші військові втрачають свої життя через нестачу снарядів, а в МО не поспішають із закупівлею. Навесні-влітку 2022-го Міноборони уклало контракти з кількома імпортерами зброї, зробило стовідсоткові передоплати і – вже майже рік чекає на свої снаряди та техніку. А куди спішити? Їх же не обстрілюють.
Укрправда знала про таке неподобство та мовчала, бо неначасі. От тут постає питання. То неначасі викривати корупціонерів, коли мовчання вбиває наших захисників?
Суперовий міністр Рєзніков не тільки закупляє золоті яйця, картоплю, яблука та неякісну амуніцію. Він пустив на вітер десятки мільярдів гривень, які призначались для закупівлі снарядів. Призначаючи куратором оборонних закупівель Шарапова, колишнього бізнес-партнера Єрмака, Рєзніков розказував, що намагається таким чином побороти корупцію. І ось результат тієї боротьби.
Влітку 2022 року міністр оборони скаржився, що спецімпортери, женучись за контрактами, часто конкурували між собою і завищували ціни. Часом вони ледь не зривали домовленості про поставки певних видів зброї, досягнуті президентом Зеленським із його європейськими колегами. Це ж який цінний кадр цей Рєзніков, коли він зриває домовленості найвеличнішого, творить казна що із закупівлями і лишається на плаву. Як пояснити такий стан справ?
Через рік МО через неотриману проплачену продукцію скерувало судові позови до «Спецтехноекспорт» і «Укрспецекспорт», до компанії «Прогрес» – 4 справи, і до Агенції оборонних закупівель.
Загальна сума позовів за простроченими контрактами, які «засвітили» в реєстрі – 8,9 мільярда гривень. Це без врахування позовів до Агенції оборонних закупівель.
Серед законтрактованої продукції 122-мм постріли до РСЗВ «Град».
Цікаво, що при відсутності поставок за вже оплачену продукцію, Міністерство продовжувало далі робити компанії передоплату. Ніяк не можу збагнути, з якою метою здійснювались ті проплати.
Гладковського затаврували за те, що посмів металобрухт перетворити в захисну броню для військових за допомогою рашиських комплектуючих. Бігус з величезними стараннями незрозуміло звідки намалював цифру 300 тисяч грн., і всі досі розказують про збагачення на крові. А Рєзніков в повітрі розчиняє десятки мільярдів гривень, а на фронт захисникам попадає ВЕЛИКЕ НІЧОГО, і він незамінний для Зеленського.
Черговий скандал назріває після яєць по 17 гривень в середовищі Зеленського.
Українська правда нарила у судових реєстрах позовів на 8,6 млрд гривень. Саме таку суму фірми отримали від держави для придбання зброї. Але, ні зброї, ні грошей немає, а станом на 23 травня УП вдалось відшукати в судовому реєстрі щонайменше 30 позовів Міноборони до 4 державних підприємств, які займаються збройними закупівлями.
Мова йде про «Спецтехноекспорт» і «Укрспецекспорт» – по 12 судових справ, компанію «Прогрес» – 4 справи, і навіть новостворену Агенцію оборонних закупівель – 2 справи.
Загальна сума позовів за простроченими контрактами, які «засвітили» в реєстрі – 8,9 мільярда гривень.
Цікаво, а хто дозволив таким підприємствам, в тому числі новоствореним влізти у такі серйозні тендери?
Хто дозволив вивести гроші з бюджету?
Дійсно, подивляться на ці всі факти союзники і скажуть словами найвеличнішого лідера сучасності — «Я вам нічєво нє должєн».
Мародери, корупціонери, вороги при владі.
Це не українська влада, а внутрішньоокупаційна.