Категории: ВидеоПолитика

Глава держави не має ніякого права називати потенційного президента США «лузером»

Комусь з українців може не подобатись Трамп, комусь Байден, комусь обидва. Хтось може прихильно ставитись до обох. Усі можуть писати що завгодно в соцмережах і висловлювати свою думку або дурку — на те він і вільний світ.
Але глава держави, який за Конституцією відповідає за зовнішні відносини, не має ніякого права називати потенційного президента США «лузером», як зробив це Зеленський в інтервʼю «The Guardian”.
От навіщо? Щоб Трамп, який чутливо ставиться до особистих випадів, змінив свою позицію після цього? Щоб показати «а я можу» образити потенційного переможця виборів країни, яка є нашим найбільшим партнером у війні? Якась дитяча пісочниця, тільки з недитячою сферою відповідальності.
Наша дипломатія має працювати з усіма політичними гравцями в союзних країнах — це альфа і омега зовнішніх відносин. Особисте ставлення відповідальних за міжнародну співпрацю має залишитися далеко за дужками професійної діяльності. Якщо вона є професійною. Бо образливі вислови Зеленського шкодять в перспективі не Трампу.

Volodymyr Ariev

Купа радників президента існує в тому числі для того, щоб у світових ЗМІ не з’являлися заголовки, які можуть шкодити відносинам України з ключовими партнерами.
Але замість радити змістовні речі, радники нашого президента можуть з’їсти з ним шаурми, покупатися у морі, зробити селфі з полігону, куди на другий день прилетять ракети і вб’ють 60 людей.
Суть сказаного Зеленським правильна. Замирення з росією ціною наших територій стало б проявом слабкості США і ставило б під питання глобальне лідерство Америки.
Але ж Трамп самозакоханий егоцентричний сучий син і, мабуть, не варто називати лузером людину, яка близька до того, щоб вдруге виграти вибори президента найсильнішої країни світу.
Дуже прикро, що президенту не підказали, що варто говорити в інтерв’ю, а яких тригерних слів варто уникати.

Serhii Marchenko

Источники сообщают, что уровень хамства со стороны офиса Зеленского по отношению к США, описанный «The Washington Post», это еще цветочки. В окружении Зеленского уже открыто говорят, что Ермак со своей теплой ванной перегнул так, что президент-шоумен стал отрываться от реальности.

🤪С их слов, Зеленский все обвинения в корупции со стороны Запада коментирует в стиле: «Их зажравшиеся элиты мстят мне за популярность».

😮Было бы очень смешно, если бы не было так грустно. Зеленский реально считает, что Запад не хочет ему помогать не потому, что в его окружении царит коррупция, и не потому, что Запад видит реальный провал украинской мобилизации. Зеленский считает что западный эстеблишмент его ненавидит, потому что Зеленский де, слишком несистемный, смелый и рубит правду-матку в их лицемерные рожи.

🤦🏼Но это еще пол-беды. Зеленский всерьез считает, что среди западного избирателя он неслыханно популярен, и что именно этого ему не может простить западный эстеблишмент. Мол, он в своих интервью обращается не к западным элитам, а к их избирателям, а те, мол, влияют на своих лидеров.

💤Именно этим объясняется его хамское поведение, по отношению к западным лидерам. Апарат офиса президента вынужден умолять Зеленского хоть как-то придерживаться дипломатического протокола.

🙅🏻‍♂️А например убедить Зеленского побриться и переодеться для переговоров в деловой костюм им не удается категорически. «Захочу — прийду к ним в трусах, и пусть терпят» — заявляет попавший в президенты шоумен.

🗣️»Трамп хочет быть президентом-лузером», «Путин будет аплодировать Байдену», «Белому дому не хватает смелости», «сюзники должны повлиять на США». Это не полный перечень примеров.

🤩Откуда все это берется — очевидно. Ермак, Петров и Заривная так долго убеждали Зеленского в его гениальности, что он всерьез поверил, будто бы он действительно один из наиболее влиятельных президентов мира.

😥Было бы очень смешно, если бы не было крайне грустно.

Печерский холм

Дивно, що тільки зараз набирає резонансу усвідомлення факту згортання демократії в Україні та деградації держави.
Тобто коли під фанфари в квітні 2019 повернувся Портнов, а Коломойський з сигаретою сидів в кабінеті президента — не було зрозуміло до чого йде?
І коли вслід за цим стали пакувати бойових генералів, проводити «бріфінги» з досудовим визначенням винних, на посади 5-6 менеджерів призначати ригів типу Шурми і Татарова, з подачі агентури типу Деркача штампувати справи проти Порошенка, впроваджувати більшовицькі норми в законодавство тощо — не помічали «згортання демократії»?
І тільки тепер, коли згвалтовано місцеве самоврядування, узурповано інформаційний простір, великі патріоти впритул не бачать в коаліції ВР кремлівського Бойка та не можуть «розібратись» з Червінським в клітці, війна стала засобом розправи з неугодними — щось стало доходити?
Це не той випадок, коли краще пізно ніж ніколи, це зайвий прояв результатів угоди з дияволом, на яку раз по раз так радо ідуть представники української еліти, щоби потім дивуватись наслідкам, співаючи під бандуру сумних пісень.
________________
А от для «войовничої меншості» не відбувається нічого неочікуваного, і що про її багаторічні попередження сором’язливо не згадують якраз не дивно, тут завжди так було, від «мазепинців» до «порохоботів» — ну то надалі буде ще багато сюрпризів.

Последние новости

Уражено центр космічного зв’язку у Московській області

Уражено центр космічного зв'язку у Московській області, полігон підготовки операторів БпЛА та логістичну інфраструктуру ворога. Результати ураження порту "Кавказ" ⚡️21…

11 часов назад

Завод, що виробляє електроніку для російських ракет Іскандер та Х-101, уражено у Воронежі, — Генштаб

Сили оборони уразили у Воронежі завод із виробництва електроніки для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101. Про це повідомив Генштаб ЗСУ. Для…

17 часов назад

Постачання Криму та удари України

2023 року тодішній міністр оборони РФ Шойгу заявив, що російським військам на українському фронті  щодня потрібно 10-15 тисяч тонн палива та…

20 часов назад

Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 20-21.06.2026​

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 20.06.2026​ 1. Удари українських дронів по паливній інфраструктурі призвели до втрати…

20 часов назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 22.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

20 часов назад

Після атаки дронів в порту “Кавказ” спалахнули три автомобільні пороми

Ударні БПЛА Лютий атакували портову інфраструктуру морського порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ. Про це повідомляє OSINT-канал Exilenova. На опублікованих кадрах можна…

1 день назад