«Неіснуючий» спецназ — сили спецоперацій ФОТО

53

 Сили спецоперацій (ССО) – елітні війська. Працюють та навчаються в тіні. Їх задача – лишатися невідомими та невидимими для ворога.

mil.gov.ua

Українські Сили спецоперацій від самого створення показали такий високий клас маскування, що дехто навіть підняв галас, мовляв, ніяких ССО в нас і немає! Спецпризначенці дуже тішаться з такої високої оцінки їх роботи)

Сьогодні на "неіснуючий" спецназ мали змогу подивитись журналісти, а тепер можете і ви. А спецпризначенцям варто задуматись про неофіційний девіз: "Нас не видно. Але ми є!"

Для довідки: Американські інструктори розпочали підготовку українських фахівців, які після завершення курсу підготовки стануть інструкторами для вітчизняних спецпризначенців.

Програма підготовки, яку реалізують 50 американських інструкторів, включає в себе теоретичну (лекції та семінари) та практичну складові. Шестимісячний курс по системі «командос» США триватиме на базі військової частини спеціального призначення.

Курсу передував відбір кандидатів, в ході якого враховувались рівень фізичної підготовки, стан здоров’я, морально-психологічний стан, тощо. У відборі мали можливість взяти учать військовослужбовці з усіх видів та родів військ, але пріоритетом користувались українські спецпризначенці, десантники та розвідники.

mil.gov.ua


Поделиться:
Загрузка...