Закінчує бойове злагодження 3 механізований батальйон 14 омбр

17

 На Новомосковському загальновійськовому полігоні, неподалік Дніпропетровську, закінчує бойове злагодження 3 механізований батальйон 14 окремої механізованої бригади.

mil.gov.ua

Цей підрозділ вже за кілька діб буде доукомплектовано необхідною технікою та направлено до зони АТО для посилення рідної бригади. В рамках програми бойової підготовки, для підвищення бойових можливостей батальйону, якій має на своєму озброєнні бойові машини піхоти, відбулися стрільби з протитанкового керованою комплексу «Фагот».

— На сьогоднішній день укомплектованість та забезпеченість батальйону дозволяє виконувати завдання за призначенням. Метою заняття було вдосконалення практичних навичок особового складу з використання протитанкових ракетних комплексів які є на озброєнні мого підрозділу.

ПТУР «Фагот» за своїми тактико-технічними характеристиками дозволяє успішно боротися з усім спектром броньованих машин яки проросійськи бойовики застосовують проти наших військ на сході країни, що було неодноразово доведено в ході АТО, — підкреслив командир батальйону майор Іван Симончук.

Прес-служба Генерального штабу ЗСУ

Поделиться:
Загрузка...