Дороги до Криму перекрили бойовики з російськими прапорами в руках ВИДЕО

31

 У Криму з’явилися блокпости: дороги на в’їзд до півострова перекриті та охороняються.


Кадр: ТСН

Такі кордони стоять поблизу Джанкоя та Армянська, повідомляє ТСН.

Блокпости, побудовані з бетонних блоків, мішків з піском та інших підручних матеріалів, охороняють озброєні люди в камуфляжі. На рукавах деяких з них російські прапори. Серед охоронців також люди у формі "Беркуту" та міліції.

Охоронці переконують, що таким чином хочуть добитися, щоб Крим став російським, а на півострів не приїхали "фашисти".

P.S. Українці Криму просять владу захистити їх та запобігти війні

Українці Криму закликають українську владу вжити всіх заходів для захисту спокою і безпеки кримчан, а від європейських структур чекають впливу на позицію Росії щодо сепаратистських настроїв

Про це йдеться в заяві українців Криму до світової спільноти і народу України.

"Закликаємо з метою запобігання війни в Криму та Україні в цілому: захистити всіх громадян України, які проживають в Криму; влада Української держави негайно вжити заходів для забезпечення миру, спокою і безпеки кримчан; всіх тверезомислячих кримчан не піддаватися на провокації антидержавних сил", — йдеться в заяві українців.

У заяві також сказано: "(Закликаємо) ядерні держави-гаранти територіальної цілісності та безпеки України — Великобританію, США, Францію і Китай, згідно з Будапештським меморандумом, вжити заходів для запобігання іноземного втручання у внутрішні справи нашої держави; ООН, ОБСЄ, ЄС і Рада Європи — вплинути на позицію Росії про неприпустимість провокування сепаратизму в регіонах України, зокрема, в АР Крим і м. Севастополь".

Українці Криму також дали свою оцінку ситуації в автономії: "Безвідповідальні політики АР Крим поставили Кримський півострів на грань міжнаціонального конфлікту і провокують збройне зіткнення між Україною і Російською Федерацією! Ми є свідками відвертого провокаційного втручання іноземних політиків у політичне життя невід’ємною складовою України — АР Крим і Севастополя".

Крім того, як підкреслюється в заяві, йдуть "прямі загрози українцям, які проживають в автономії, погрози тим, хто підтримував Євромайдан в Криму, незалежно від національності".

Заява українців Криму підписана лідером громадської організації "Кримський центр ділового та культурного співробітництва "Український дім" Андрієм Щекуном і архієпископом Сімферопольським і Кримським Української православної церкви Київського патріархату Климентом (в миру — Павло Кущ).

Поделиться:
Загрузка...