ЗСУ провели навчання із застосуванням новітньої зброї

137

Збройні Сили України провели одні з наймасштабніших навчань за останній час. Під час тренувань, які днями пройшли на Рівненщині, були застосовані сучасні модернізовані танки, безпілотники, автоматичні системи управління військами, зенітні ракетні комплекси, а також авіація.

Defense Express у взаємодії зі Службою зв’язків з громадськістю Оперативного командування «Захід» зафільмував перебіг фінальної фази навчань, під час яких українська армія тренувалась діяти у наступі проти противника на укріплених позиціях.

Українські військові відпрацювали розвідку позицій противника за допомогою дронів, нанесення артилерійського удару, знищення вогневих точок та бронетехніки противника, нанесення високоточних ударів по найбільш важливим об’єктам, відбиття удару з повітря, розмінування проходів та перехід у масштабний наступ під прикриттям авіації.

ЗСУ
Навчання пройшли на полігоні у Рівненський області

Окрім масштабності ці навчання відокремлює залучення нових та модернізованих зразків озброєння та військової техніки. Зокрема під час навчань було використано ударний безпілотник Bayraktar TB2, «Фурія» та PD-1, протитанкові комплекси Javelin, «Стугна» та «Корсар», модернізовані танки Т-64 та іншу бронетехніку.

Пуск Ми-8 НУРС

Наступ йшов під прикриттям авіації

А однією з особливостей навчань стало широке використання автоматизованих систем управління військами, включно із системою «Дзвін», яка вже успішно використовувалась у менших за масштабом навчаннях.

Все це дозволило на практиці перевірити всі аспекти сучасного бою в умовах, максимально наближених до бойових. Самі навчання пройшли під контролем Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака, командуючого Сухопутними військами генерал-лейтенанта Олександра Сирського та інших командувачів родами військ ЗСУ.

Олег Катков


LAZERTAG (для боротьби з БПЛА) 

Інженерна машина розгородження під час навчань ЗСУ. Фото: Генштаб

Броньована медична машина під час навчань ЗСУ

mil.gov.ua

P.S. Удар Bayraktar TB2: ЗСУ вперше застосували турецький дрон під час масштабних навчань

Ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше застосували для знищення цілей під час масштабних спільних навчань родів військ Збройних Сил України, які нещодавно пройшли на Рівненщині.

Під час тренувань турецький безпілотник був використаний для розвідки позицій противника та завдав високоточний удар по важливій цілі. Епізод з використання Bayraktar TB2 зафільмувала агенція Defense Express.

Для знищення цілі було використано плануючу бомбу з лазерним наведенням MAM-L. Ця бомба має дальність ураження цілі на відстанях до 8 км, а точність наведення складає до одного метра.

Зазначимо, що судячи за розмірами умовної цілі, вона симулювала командно-штабну машину противника. Тобто її знищення дозволило дезорганізувати умовного ворога та залишило його без керування. Окрім того Bayraktar TB2 було залучено до наведення артилерії та інших засобів ураження противника.

Нагадаємо, що під час цих масштабних навчань також були використані інші нові та модернізовані зразки озброєння. Включно із широким використанням автоматизованих систем управління військами, які дозволяють значно зменшити час від виявлення цілі, до її знищення, а також значно підвищити бойову ефективність підрозділів.

Поделиться:
Загрузка...