ЗСУ на Донбасі знищили 2 російські станції РЕБ

214

Сьогодні, 2 липня, оприлюднені відеофакти ураження на Донбасі російського розвідувального пункту до складу якого входили новітні станції радіоелектронної розвідки та боротьби.

Відеофакт знищення ворожих цілей опублікував офіцер ЗСУ, який пише у Facebook під псевдонімом Dmitriy Müller, повідомляє InformNapalm.

У описі до відео автор вказав, що одним з підрозділів ЗСУ 29 червня 2019 поблизу населеного пункту Майорове (Донецька область) було знищено дві російські станції розвідки «ТОРН-МД».

Повідомляється, що волонтери InformNapalm по власним каналам перехоплення інформації зафіксували 29 червня, що ураження насправді відбулося, проте мова може йти про два різних комплекси.

Один з яких насправді сучасний російський автоматизований мобільний комплекс радіоконтролю тактичного призначення «ТОРН-МД», а другий – російська станція перешкод Р-330Ж «Житель». Обидві ці системи працюють у зв’язці. «ТОРН»- веде розвідку, а «Житель» здійснює придушення. Тримати два комплекси «ТОРН» на одній позиції немає сенсу, це ще один факт на користь інсайдерських джерел InformNapalm.

190702 Torn 1

Зазначається, що ці технічні засоби є складними комплексами, якими можуть керувати виключно фахівці. Тому можна вважати, що крім ураження коштовних систем противника могли бути знищені й кадрові російські військовослужбовці.

Також волонтери InformNapalm провели геолокацію по вказаному відео і визначили точні координати знищення цих російських систем: 47°29’50.2″N 37°58’31.6″E.

Поделиться:
Загрузка...