Зрадник Арахамія отримував інструкції від зрадника Коломойського.

52
Буквально на другий день після бесіди з Коломойським на стадіоні — Арахамія розповідає як потрібен т.зв. «антиолігархічний закон» і як чхати він хотів на всякі венеціанські комісії.

Не треба бути крутим аналітиком, щоби усвідомлювлювати головну мету цього правового трешу — їм життєво необхідно якось нейтралізувати Петра Порошенка, саме з цього приводу отримував інструкції зрадник Арахамія від зрадника Коломойського.
Вони прекрасно розуміють, хто саме зможе організувати їм належну відповідальність за безкінечну низку злочинів «нових ліц» проти держави — і саме через це вони занурили країну в справжній «1984».
Точку неповернення пройдено — ми або відновлюємо Україну, або остаточно мутуємо в малоросію.
Валерій Прозапас
Картина маслом: капореджиме робить КУ хрещеному батьку.
Автор: Андрій Офісний
На цій картині Коломойський в купочці з Арахамією (матч Динамо — Бенфіка, віп ложа).
Для тих, хто дивився (чи читав) Хрещеного батька – має прийти здогадка: зараз Давид, як заправський капореджиме зробив ку і далі має поцілувати босові кільце на руці і сказати з придихом: Хрещений.
Ну чи як там правильно кажуть в синагозі? Тут якраз не важлива ні мова, ні віра. Тут важлива вірність.
Хто пам’ятає книгу Маріо Пьюзо, згадають, як дон Карлеоне повчав сина: троє своїх юристів зроблять для сім’ї більше, ніж десятки головорізів. А один сенатор – більше, ніж сотня.
І ми бачимо, що ця методика діє і досі.
І дон Бєня її освоїв краще італійських мафіозо.
І це за (поки не прийнятим) законом про олігархів – Арахамія має написати звіт про зустріч з олігархом. Про що мурчали, на кого кого натравити, який відкат і хто приймає.
Ну ми ж знаємо, що такі звіти пишуться чесно і відверто? Ага.
А тут якраз тільки-но, минулої п’ятниці, Голова РНБО Данілов сміливо заявив, що непогано б було провести ревізію банкопадів у 2014-2016 роках.
І тут знову аналогія з детективними романами: будь-який завалящий Шерлок вам скаже: «шукайте, кому вигідно».
А кому ж це вигідно розібратися з банкопадами? І особливо з тими, хто банкопад проводив? Особливо падіння у кінці 2015-го ПриватБанку?
І тут такий Арахамія: та хтозна. І до чого тут Ігор Валерійович? Ну да, конєшно, ні до чого. І це ж не замовлення. Чесно хочуть потрясти банкопадників.
Ми ж тут усі тут віримо в сказане на 1+1.
А тут ще якраз 21 вересня у Шостому апеляційному суді Антимонопольний комітет України (АМКУ) оскаржує рішення знаменитого ОАСКУ. Рішення не просто дивне, а на голову не лізе.
ОАСК забороняє використання в справі АМКУ доказів, зібраних НАБУ про існування паливного картелю імені Коломойського.
Пов’язані з доном Бенею фірми АМКУ збирається оштрафувати на 4,7 млрд. грн..
Воно копійки, звичайно, в порівнянні з тим, скільки він віджав у держави і нас з вами. Але ІВК і копійки не вибачає.
Доказову базу наче б то зібрали. Але її не можна використовувати.
Чому? От дивні люди. Не можна, бо нізя.
Якщо апеляція залишить рішення ОАСКу в силі: — штраф 4,7 млрд буде скасовано; — АМКУ не зможе використовувати зібрані правоохоронними органами докази.
Коломйський покаже нам козу.
Подзвонить на самий верх і скаже: «Зер, гут, Вольдемар».
Тож на фото, думаю, проговорюється позиція фракції Слуг народу у спорі Коломойського з українським народом.
І чітко помітно, кому слуги служать.
Коломойський щодо дивних «випадкових зустрічей» на матчі «Динамо»-«Бенфіка»: «Ви мене запитуєте про Чернишова [міністр Мінрегіону], так я не знав, хто це такий. Я подумав, що це Бахматюк повернувся, тому з ним привітався. Я ще запитую Сашу Волкова — це що, Бахматюк повернувся? А він мені каже: «ти що, це ж Чернишов». …Так я його ж не знаю, ми не говорили, а просто привіталися. …[Арахамія] не сидів у віп-ложі, а був поруч. Він прийшов на стадіон зі своєю сім‘єю, а дітям накупив дудки. Ці його діти в ті дудки голосно свистіли. Я йому почав спеціально голосно гукати: «Давиде, це твої діти?». …Я його запитую: «ти нащо їм дудки купив?». …Я йому крикнув: «так візьми своїх дітей у парламент, нехай Разумкову дудять. Я ще йому додав: готуйся декларацію подавати».
==
Хороша відмазка. Можна брати. Арахамію просто послав з дудками. Поки до ВР. А міністра Мінрегіону «переплутав з власником агрохолдингу».
Класика! «Слушайте, я не узнаю вас в гриме. Ктo вы такoй? Сергей Бoндарчук?. Нет. А, Юрий Никулин? Нет, нет… Бoже мoй, Иннoкентий Смoктунoвский!» (с)
Поделиться:
Загрузка...