Зі США до України прибула чергова партія HMMWV

223

Зі США до України прибула партія високомобільних багатоцільових колісних транспортних засобів HMMWV.

Про це повідомило видання «Думская».

За інформацією видання, судно привезло до України 350 тонн військового спорядження, у тому чилі 35 позашляховиків HMMWV.

Суховантаж Ocean Glory прибув до порту Одеси учора ввечері та має завершити розвантаження завтра. Прибув до українського порту з Чарлстона у США.

Суховантаж Ocean Glory під час переходу Босфору 22 березня 2021 року

Як і попередня передача, що відбувалась у січні 2021 року, США передають техніку в рамках Ініціативи сприяння безпеці України.

Попередня партія складалась з броньований позашляховиків нового виробництва.

Передані для Сухопутних військ ЗСУ броньовані позашляховики HMMWV

З початком міжнародної підтримки кількість переданих від США HMMWV перевалило за сотні одиниць. Окрім базових автомобілів Збройні Сили України отримали також броньовані модифікації та санітарні.

Про точну кількість всіх автомобілів у ЗСУ зараз не відомо, але у свій час називалось число у 230 переданих машин, згодом також стало відомо про отримання 40 медичних «Hummer».

HMMWV ЗСУ у медичній версії

Перед цим Посольство США в Україні передало ЗСУ партію спеціальних машин на базі позашляховиків Toyota Land Cruiser 70.

Ці машини надійшли в рамках технічної допомоги від США. На початку 2017 року Україна вже отримала 43 нових позашляховика Toyota Land Cruiser 70.

Позашляховики Toyota Land Cruiser передані посольством США в Україні

Toyota Land Cruiser 70 — сімейство рамних позашляховиків, що виготовляються компанією Toyota 1984 року. Автомобілі цієї моделі активно використовуються у багатьох арміях світу та військових конфліктах через свою надійність та всюдихідність.

mil.in.ua

Поделиться:
Загрузка...